CityFit Plaza Rzeszów z nowymi zajęciami

CityFit Plaza Rzeszów z nowymi zajęciami

Klub CityFit w centrum handlowym Plaza Rzeszów będzie oferował ponad 400 godzin zajęć miesięcznie, w tym 80 godzin nowych zajęć grupowych. Od lutego klub wprowadza nowy grafik, a w nim – wiele treningów skierowanych do kobiet.

Power Dance, Intro Cycling, Step & Shape – to tylko niektóre z nowych zajęć oferowanych w klubie CityFit Plaza Rzeszów. Wszystkie zajęcia grupowe CityFit wprowadza dla swoich członków bez dodatkowych opłat. Klubowicze mogą wybierać spośród bogatej oferty zajęć prowadzonych przez profesjonalnych trenerów, jak i oferty z wirtualnym trenerem.

– Wyróżnikiem CityFit są konkurencyjne ceny, elastyczne umowy członkowskie, dostępność klubu całą dobę, przy jednocześnie wysokiej jakości usług i sprzętu, a do tego urozmaicamy ofertę zajęć grupowych. Jestem przekonany, że nasza nowa oferta znajdzie uznanie wśród obecnych klubowiczów i przyciągnie rzesze nowych członków. Co ważne, osoby, które zawiesiły członkostwo, mogą wrócić do klubu na tych samych zasadach jak wcześniej i nie ponoszą z tego powodu dodatkowych opłat – mówi Nicholas Moses, członek zarządu CityFit.

Siedzący tryb życia to zmora współczesnych miejsc pracy. Brak ruchu powoduje ospałość, gorsze samopoczucie, a nawet choroby stawów i kręgosłupa. Zmiana prostych nawyków, jak chociażby dłuższy spacer w drodze po pracy, wyjście pieszo na zakupy, bieg w parku, przynosi widoczne efekty poprawy kondycji i nastroju. Jeszcze więcej przyjemności dostarcza prawidłowo wykonany trening.

PLAZA CF18

W studio, przygotowanym w CityFit do Indoor Cycling, już od godziny 8 rano można przyjść na zajęcia prowadzone z wirtualnym trenerem Virtual Cycling. Atmosfera uczestniczenia w wyjątkowej wyprawie rowerowej, bez rywalizacji, ale w grupie cyklistów o tych samych celach, działa na uczestników treningu odprężająco i zachęca do osiągania coraz lepszych wyników.

Klub oferuje także klasyczne zajęcia z trenerem, m.in. modelujące całe ciało zajęcia TBC, skierowane do osób w każdym wieku, zarówno początkujących. jak i zaawansowanych. Popularne zajęcia muzyczne poprawiające sylwetkę, jak Zumba, Power Zumba i Latino Dance, CityFit wzbogaca od lutego o Intro i Power Dance. Dynamiczne, intensywne ruchy powodują, że zbędna tkanka tłuszczowa jest spalana szybciej, a to wszystko w atmosferze zabawy i rozluźnienia.

Dla osób, które chcą szczególnie zadbać o sylwetkę CityFit przygotował większy wybór zajęć: BPU – brzuch, pośladki, uda, płaski brzuch/stretching, Step & Shape.

Eksperci podkreślają, że regularne ćwiczenia poprawiają nie tylko kondycję fizyczną, sylwetkę i sprawność, ale także przyczyniają się do lepszego samopoczucia i wyższej efektywności w pracy. Jak wynika z ich doświadczenia, regularne ćwiczenia zwiększają odporność organizmu i zmniejszają podatność na choroby. W klubie, wśród innych osób – nawet jeśli nie są to znajomi – dzięki zespołowej atmosferze rośnie motywacja do treningów.

CityFit zadebiutowało na polskim rynku w tym roku, otwierając w lipcu swój pierwszy klub w Plaza Rzeszów. Firma reprezentuje innowacyjny model klubów fitness otwartych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, wyposażonych w najwyższej klasy sprzęt do ćwiczeń renomowanych marek, a to wszystko za przystępną cenę i bez konieczności podpisywania długoterminowych kontraktów.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Masaż w niestandardowej formie, czyli co dają gorące kamienie?
Next post Daj się porwać treningom Pop-Up Fitness!