Nowe zajęcia w klubach JATOMI Fitness!

Nowe zajęcia w klubach JATOMI Fitness!

0 0
Read Time:1 Minute, 8 Second

Zajęcia FIT GIRLS to więcej niż fitness! Fit Girls to trening  stworzony  z myślą o wszystkich kobietach niezależnie od wieku po to, aby dać jak najwięcej satysfakcji  z treningu, aby każda z nich odnalazła  w sobie siłę na dokonanie zmian.

Fit Girls to grupa kobiet, która się wspiera i motywuje do wspólnego treningu, integruje się i  wymienia doświadczeniami.

Dzięki zajęciom Fit Girls, spalisz zbędną tkankę tłuszczową, poprawisz kondycje oraz ukształtujesz  sylwetkę, a co za tym idzie? Poprawisz również swój nastrój!

fit_girls_plakat_viz (3

Treningi są kompleksowe , bo właśnie w taki  sposób powinny ćwiczyć kobiety, aby osiągnąć najlepsze rezultaty. Każdy trening składa się z trzech faz:

1. Faza Aerobowa – dla poprawienia kondycji, spalenia tkanki tłuszczowej.

2. Faza Siła – wzmacnia nasze mięśnie ud, pośladków, kształtuje  sylwetkę i pomaga nakręcić metabolizm

3. Faza Korpus  – poprawia naszą koordynację, wzmacnia wszystkie mięśnie  brzucha, grzbietu, dna miednicy  aby pozbyć się bóli kręgosłupa i ukształtować odpowiednią postawę ciała.

Dbając o regularne treningi –minimum 3 razy w tygodniu, zdrowe odżywianie oraz regularne uzupełnianie wody, możesz osiągnąć wymarzoną sylwetkę! Chodź systematycznie na zajęcia oraz trzymaj dietę a sukces masz gwarantowany. Stań się jedną z  Fit Girls!

Dodatkowo, w każdym klubie JATOMI Fitness, jedna z uczestniczek może otrzymać tytuł Ambasadorki Fit Girls! 
Zadaniem Ambasadorki jest szerzenie społeczności Fit Girls na portalach społecznościowych, w zamian za 3 miesięczne członkostwo z możliwością przedłużenia, koszulkę Fit Girls oraz otrzymanie tytuł ambasadorki Fit Girls.

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Psychodermatologia – nowa dziedzina
Next post Trener personalny – zawód przyszłości