Jest już 5 klub Well Fitness w Warszawie

Jest już 5 klub Well Fitness w Warszawie

0 0
Read Time:2 Minute, 16 Second

4 marca zostanie otworzony w dzielnicy Praga-Południe w Warszawie nowy klub Well Fitness o powierzani ponad 2300m2, który będzie dostępny 24/7.

W ofercie znajdzie się program Well Start dla początkujących, abonament na nielimitowany dostęp do napojów Well Hydrated oraz możliwość odbycia treningu z trenerem certyfikowanym przez Rehasport.

Nowy klub Well Fitness mieści się w Centrum Handlowym Gocław, przy ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” 41 i będzie oferował możliwość treningu całą dobę również z pakietem Medicover Sport.

Klub został tak zaprojektowany, aby każdy czuł się w nim komfortowo i wykonał swój ulubiony trening w najlepszych warunkach.

Kluby Well Fitness – przyjazna przestrzeń dla każdego

To, co wyróżnia kluby Well Fitness to atmosfera, dzięki której każdy czuje się mile widziany, niezależnie od płci, wieku, zaawansowania treningowego czy wcześniejszych doświadczeń ze sportem. Programy, takie jak Well Start mają za zadanie pomóc osobom początkującym w rozpoczęciu treningu na siłowni.

Poza bezpłatną konsultacją trenerską, klubowicze mają do dyspozycji zajęcia w małych grupach, na których co tydzień przeprowadzany jest instruktaż na innej strefie treningowej. Po 4 tygodniach Klubowicz jest gotowy, aby bez obaw korzystać z klubu.

Unikalny program wprowadzający na siłownię Well Start to usługa, z której jesteśmy wyjątkowo dumni. Oswajanie siłowni nowym klubowiczom i wyposażenie ich w wiedzę do świadomego dbania o swoje zdrowie i kondycję, to ucieleśnienie naszej misji, którą jest właśnie wspieranie w budowaniu zdrowych nawyków. W klubach Well Fitness są również dostępni trenerzy certyfikowani przez Rehasport, którzy służą swoją ekspercką wiedzą osobom wracającym do sprawności po kontuzjach, zmagających się z bólami pleców przez siedzący tryb życia, czy osobom z chorobami metabolicznymi, seniorom oraz każdej osobie potrzebującej wsparcia za pomocą treningu medycznego” – mówi Maciej Kupis, Dyrektor Sieci Klubów Fitness.

Unikalna oferta w najwyższym standardzie

Do dyspozycji trenujących zostanie oddanych ponad 2300 m2 przestrzeni do ćwiczeń, podzielonej na różne strefy, m.in. cardio, funkcjonalną, wolnych ciężarów, stretchingu, salę rowerową oraz fitness.

Na wielbicielek i wielbicieli zajęć grupowych również została przygotowana szeroka oferta. Poza cieszącą się dużą popularnością salsą czy treningiem indoor cycling, jak w każdym klubie Well Fitness będą dostępne zajęcia flagowe: BE FIIT, BE PUMPIN’, BE A WOMAN oraz BE HEALTHY.

Well Fitness to marka, na której rozwój i rozpoznawalność stawiamy w 2024 roku. Otwarcie piątego już klubu w Warszawie i pięćdziesiątego piątego w Polsce jest tego najlepszym dowodem. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom współczesnego użytkownika, który szuka responsywnego miejsca do treningu, dostosowującego się do jego potrzeb, a nie odwrotnie. Oferta wspierająca zdrowie, przenoszenie najnowszych trendów na salę fitness, dostępność 24/7 czy startujące wkrótce zastosowanie nowych technologii we wsparciu treningowym sprawia, że kluby Well Fitness to najlepszy wybór dla osób początkujących oraz tych, dla których aktywność fizyczna już jest integralną częścią życia” – podkreśla Justyna Gościńska, Dyrektor Departamentu Sport i Fitness w Medicover

Publikacja sponsorowana

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czy kajak pompowany jest bezpieczny? Previous post Czy kajak pompowany jest bezpieczny?
Next post Od zrywu do nawyku, czyli jak sprawić by sport i fitness stały się częścią życia