Fototapety do siłowni

Fototapety do siłowni

0 0
Read Time:3 Minute, 19 Second

Ileż dalibyśmy za pociągającą, zgrabną sylwetkę! Tylko nieliczni rodzą się ze szczęściem posiadania odpowiednich genów, które sprawiają, że ich metabolizm wspaniale sobie radzi z każdą potrawą. Większość z nas musi jednak walczyć o to, żeby wyglądać nie tylko pięknie, ale i zdrowo.

Na całe szczęście, mamy mnóstwo profesjonalnych trenerów, wspaniałe zestawy ćwiczeń, zbilansowane diety… brakuje nam jednak czegoś jeszcze – ogromnego uporu. Dlaczego więc nie zainwestować w motywacyjne fototapety do siłowni?

Fototapety do siłowni sprawią, że będzie chciało się ćwiczyć

Jeśli prowadzimy siłownię, musimy brać pod uwagę, że nasi klienci przychodzą z oczywistymi celami. Jedni chcą schudnąć, inni wyrzeźbić sylwetkę, jeszcze inni chcą po prostu spędzić czas w miłym towarzystwie przy odrobinie ćwiczeń. Mówimy przecież – sport to zdrowie.

Jednakże postanowienia to nie wszystko. Cały nasz przybytek musi przypominać ćwiczącym, że przyszli tu po to, żeby cel osiągnąć. Jeśli zawrócą, poddadzą się, wszystko na nic. Niektórzy robią sobie grafik, ale wielu poddaje się na etapie utraty wody z organizmu, po którym wydaje im się, że schudli przecież te dwa, trzy kilogramy. Właśnie dlatego naszym zadaniem jest przypominać im o tym, jak ważne jest trzymać się konsekwentnie raz obranego celu. Fototapety do siłowni o charakterze motywacyjnym powinniśmy umieścić w jakimś dobrze widocznym miejscu.

Co chcemy przekazać osobom ćwiczącym?

Najlepsze będą nowoczesne, uniwersalne fototapety, które przekonają naszych klientów o tym, że warto iść do celu. Oczywiście – nie od razu Kraków zbudowano, toteż ważne są hasła, które odwołują się bezpośrednio do przyszłości. Na przykład takie oto stwierdzenie: „Start where you are, use what you have, do what you can”. Pozornie proste, niemal truistyczne zdanie przypomni wszystkim, że znaleźli się tutaj nie bez powodu. Że przed nimi jeszcze sporo pracy, która nie wykona się sama. Jednocześnie zaletą tej fototapety do siłowni jest to, że ma ona dość uniwersalny charakter – nie odwołuje się wszakże tylko do ćwiczeń, ale do ogólnej motywacji życiowej. Być może ćwiczący przypomni sobie tym samym, że warto się podjąć działania, które poprawi jego życie. To niby banalna sprawa, ale ważna dla wielu.

redro.pl/fototapety/przeznaczenia/do-silowni/

Wybór fototapety do siłowni nie jest trudny

Nie musimy wcale ograniczać się tylko do tekstów motywacyjnych. Jeśli żaden nam nie odpowiada, możemy umieścić na ścianach fototapety z kulturystami i sportowcami. Warto jednak wybierać takie ilustracje, które nie wyglądają jak żywcem zdjęte z reklamy Photoshopa. Nasi ćwiczący chcą mieć bowiem jakiś wzór, chętnie oglądają się na ludzi sukcesu, ale jeśli narzucimy cel niemożliwy do osiągnięcia, szybko się zniechęcą. Tym niemniej, atrakcyjna kobieta czy przystojny kulturysta z całą pewnością sprawią, że ćwiczący z większą werwą zabiorą się do pracy nad samym sobą. Ważne, żeby cel jawił się jako realny.

Piękne widoki pomogą

Jeśli wolimy zdecydować się na prostsze i sprawdzone rozwiązania, możemy też urozmaicić naszą siłownię o fototapety przedstawiające imponujące landszafty. Mogą to być utrzymane w konwencji trójwymiarowej krajobrazy, widoki na stare, europejskie miasta, możemy także wybrać coś przedstawiającego dzikie zwierzęta. Unikajmy jednakże wizerunków tych udomowionych. Nie nadają się one na fototapety do siłowni. Z kolei wizerunek biegnącego geparda – to pobudza wyobraźnię, sprawia, że człowiek sam chciałby tak pobiec. Widok na rozległą plażę przypomni z kolei o tym, że każdy chciałby nad morzem pochwalić się szczupłą, wysportowaną sylwetką. Pamiętajmy, że to właśnie natura oferuje nam najlepszy sposób na motywację.

A co z fototapetami do siłowni przydomowej?

Jeśli posiadamy siłownię we własnym zakresie, powinniśmy zastanowić się nad tym, co najlepiej pobudzi nasz upór. Czy zwrócimy uwagę na górnolotne teksty motywacyjne? Jeśli tak, to właśnie one powinny się zjawić w tym pomieszczeniu. Z drugiej strony, jeśli nie zależy nam na niczym konkretnym, możemy wybrać po prostu fototapety do siłowni przydomowej w stylu loft. Mogą to być cegły, może być też kamienna, surowa ściana. Kolory takowej fototapety będą nas chłodzić.

Siłownia w stylu nowoczesnym będzie z kolei potrzebowała minimalistycznej, ale przystępnej fototapety. Mogą to być skomplikowane, eleganckie wzory, którymi dopełnimy klimatu pomieszczenia. Możemy również stworzyć widok na rozświetlone tysiącami neonów, tętniące nocnym życiem miasto. Wszystko zależy od tego, co w danym miejscu sprawi nam przyjemność oraz sprawi, że będziemy ćwiczyć z większą ochotą.

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Fototapety do klubu Fitness
Next post 5 najskuteczniejszych ćwiczeń według trenera personalnego