Daj się porwać treningom Pop-Up Fitness!

Daj się porwać treningom Pop-Up Fitness!

0 0
Read Time:2 Minute, 14 Second

Udowodnij swoją siłę, uwolnij energię i poddaj się pasji do sportu! Specjalnie dla tych, którzy zawsze chcą być pierwsi i nigdy się nie poddają oraz tych, których największą życiową pasją jest sport, powstał nowy cykl wyjątkowych treningów – Reebok Pop-Up Fitness. Dzięki serii sportowych wydarzeń, fani aktywności fizycznej będą mogli spotykać się w zaskakujących miejscach, żeby wspólnie ćwiczyć pod okiem doświadczonego trenera. Dołącz do nas i Ty!

Reebok Pop-Up Fitness to niepowtarzalna okazja do dzielenia się sportową pasją i zdrowym stylem życia oraz wyjątkowe spotkania miłośników ciężkich treningów. Cykl został stworzony specjalnie dla tych, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez aktywności fizycznej. Projekt opiera się na wspólnych treningach, które będą organizowane przynajmniej raz w miesiącu – np. jako seria przygotowawczych ćwiczeń przed popularnym biegiem Spartan Race. Pop-Up Fitness to platforma, pod którą marka Reebok realizować będzie różne rodzaje aktywności, takie jak m.in. CrossFit, tradycyjny fitness czy bieganie. Za każdym razem spotkania będą odbywały się pod okiem doświadczonego trenera, często w nietypowych lokalizacjach. Informacje na temat wszystkich wydarzeń możesz śledzić na fanpage’u marki na portalu Facebook: https://www.facebook.com/ReebokPoland. Udział w każdym z treningów jest bezpłatny.

DSC_6891

Pierwsze spotkanie odbyło się 30 stycznia w klubie Holmes Place w warszawskim hotelu Hilton. Inaugurujący Pop-Up Fitness został oparty o specjalnie opracowany program treningów grupowych – Les Mills. Dzięki niemu Reebok i Les Mills po raz kolejny udowodnili, że najlepsze programy treningowe motywują i inspirują do jeszcze cięższej pracy nad sobą i przekraczania własnych granic. Podczas wydarzenia ogłoszono również nowo rozpoczętą współpracę marki Reebok z siecią klubów Holmes Place – polskim liderem wśród sieci fitness i wellness w kategorii premium.

O marce Reebok
Reebok International Ltd., z siedzibą w Canton w stanie Massachusetts, to czołowy światowy projektant, producent i dystrybutor obuwia, odzieży i sprzętu sportowego fitness. Ta globalna marka jest pionierem na rynku sportowym i posiada bogatą historię w bieganiu, treningach i fitnessie. Reebok, poprzez rozwijanie produktów, technologii i programów treningowych, pomaga konsumentom wykorzystać ich sportowy potencjał oraz prowadzić zdrowy tryb życia. Marka jest ze swoimi konsumentami gdziekolwiek są i w jakikolwiek sposób dbają o formę – bez względu na to, czy trenują bieganie, taniec, jogę czy aerobik. Reebok Classics wykorzystuje natomiast dziedzictwo biznesowe marki i reprezentuje ją na rynku łączącym tematykę sportowo-lifestyle’ową.
Jako przedsiębiorstwo zależne od Grupy Adidas, firma działa w ramach różnych oddziałów pod markami Reebok, Reebok-CCM Hockey oraz Sports LicensedDivision. Reebok posiada również ekskluzywną kolekcję dedykowaną CrossFit i Reebok CrossFit Games oraz jest sponsorem tytularnym Reebok Spartan Race. Zapewnia również sportowe ubrania na potrzeby treningów LesMills.
Więcej informacji znajduje się na stronie www.reebok.com lub: http://reesha.re/plus; http://facebook.com/reebok; http://twitter.com/reebok; http://youtube.com/reebok.

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post CityFit Plaza Rzeszów z nowymi zajęciami
Next post Trening funkcjonalny – Crossfit – co to jest? co nam daje?