PEI – Konferencja Fitness – czy II edycja zaskoczy?

PEI – Konferencja Fitness – czy II edycja zaskoczy?

0 0
Read Time:2 Minute, 39 Second

Dwa dni merytorycznej wiedzy, motywacji, a także specjalne szkolenie z zakresu przygotowań do startów w zawodach sylwetkowych.

Po wielkim sukcesie pierwszej edycji Konferencji PEI, organizatorzy – agencja eventowa IC Events postanowiła podnieść poprzeczkę i pozytywnie zaskoczyć po raz drugi. W jaki sposób? Sprawdź…

Czym jest PEI II?

PEI to największy w Europie szkoleniowo – motywacyjny kongres fitness. Ma na celu promowanie sportowego stylu życia oraz zdrowego podejścia do fitnessu i kulturystyki. Podczas tego wydarzenia, na najbardziej rozpoznawalnym obiekcie w Polsce – PGE Narodowym, w dniach 22-23 października 2016r., obok specjalistów z zakresu odżywiania, treningu, suplementacji i psychologii sportu oraz ponad 1 000 uczestników, pojawią się Gwiazdy ze światowej sceny fitness.

pei zdj.w tle

Dlaczego warto być na PEI II?

PEIKonferencja Fitness dostarczy Ci unikatowej wiedzy, którą będziesz mógł wykorzystać w życiu codziennym do poprawy swoich sportowych wyników, nabierzesz inspiracji do ciężkiego treningu, podejmowania nowych wyzwań i dążenia do celu. Potwierdzeniem zdobytej wiedzy będzie Certyfikat PEI! Poza tym do zdobycia Certyfikat ESC z zakresu przygotowania do zawodów sylwetkowych i Certyfikowany Kurs z zakresu rolowania prowadzony przez Blackroll – Workshop.

Kto będzie Gwiazdą PEI II?

Paige Hathaway27-letnia trenerka i modelka fitness, ponad 5 mln fanów na Facebook i 3,6 mln na Instagramie. Paige jest propagatorką treningu siłowego dla kobiet. Paige Hathaway będzie Gwiazdą drugiego dnia Kongresu i poza spotkaniem z fanami, przedstawi wykład na temat: Trening dla różnych typów sylwetki.

Sergi Constance – 27-letni trener i model fitness, reprezentant Hiszpanii, zdobywca wielu tytułów i medali w kulturystyce. Jego cel, to osiągnięcie jak najlepszych wyników w kulturystyce zachowując umiar i dobre samopoczucie. Sergi przeprowadzi trening dla Uczestników pierwszego dnia Konferencji.

Co w programie?

Dwa dni wykładów prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę wykładowczą.

Wśród nich m.in.:

  • Tomasz Słodkiewicz – Mistrz Europy Juniorów 2005, Mistrz Polski w kat. do 95kg i Open oraz wielokrotnie nagrodzony na arenie międzynarodowej kulturysta w zawodach kulturystycznych.
  • Michał Wrzosek – dietetyk, trener personalny, licencjonowany instruktor kulturystyki i wykładowca Akademii Instruktorów Sportu S4, uczestnik licznych szkoleń i warsztatów związanych z treningiem , żywieniem i suplementacją.
  • Jakub Mauricz – jeden z najlepszych dietetyków w Polsce, który zrewolucjonizował podejście do dietetyki sportowej. Opiekun czołowych zawodników MMA, a także Mistrza Świata w pływaniu – Mateusza Sawrymowicza.

Całe wydarzenie poprowadził Łukasz „Juras” Jurkowski – były zawodnik MMA, komentator sportowy, dusza towarzystwa.

Nowość! W trakcie drugiego dnia Konferencji, szkolenie będzie podzielone na dwie sale. Obok wykładów szkoleniowo-motywacyjnych odbędzie się całodniowe przygotowanie do zawodów sylwetkowych! Wśród wykładowców m.in.: Hanna Garboś – Mistrzyni Świata w Bikini Fitness 2014, Mistrzyni Polski 2013, Zwyciężczyni fitLOOK Models 2012; Grzegorz Płaczkowski – V-ce Mistrz Świata-Montreal, Zwycięzca Arnold Classic-Madryt, Mistrz Europy-Santa Susanna, Dwukrotny Mistrz Polski OPEN; a także Piotr Głuchowski – ikona polskiej kulturystyki, Mistrz Polski w kategorii do 90 kg., Mistrz Europy 1995, a 10 lat później Mistrz Świata federacji NABBA w kat. do 179 cm oraz w open, obecnie przewodniczący komisji sędziowskiej i trener kadry federacji NAC. Kolejnym prelegentem będzie Tadeusz Sowiński – dietetyk i specjalista z zakresu żywienia i suplementacji w sporcie, współpracuje m.in. z kadrą olimpijską wioślarzy i wioślarek.

Spotkajmy się na PEI II – Konferencja Fitness!

Zapraszamy 22-23.10.2016r., PGE Narodowy!

Więcej informacji na: www.konferencjapei.pl oraz na oficjalnym profilu na Facebook: PEI – Konferencja Fitness

Bilety do nabycia na: www.konferencjapei.evenea.pl

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Trening jeszcze nigdy nie był tak przyjemny… i modny.
Next post Czym jest zespół suchego oka?