Trener fitnessu chce pobić rekord świata w Dubaju!

Trener fitnessu chce pobić rekord świata w Dubaju!

0 0
Read Time:1 Minute, 4 Second

W Dubaju trwa trzecia edycja najważniejszego wydarzenia sportowego w Emiracie: Dubai Fitness Challenge. Tegoroczną gwiazdą jest Joe Wicks – światowej sławy trener fitnessu (the body coach), śledzony na Instagramie przez ponad 2,8 miliona fanów. Poprowadzi on trening, podczas którego planuje pobić rekord świata.

Już w sobotę 26 października w Skydive Dubai, autor bestsellerów o zdrowym trybie życia poprowadzi interwałowy trening HIIT (High Intensive Interval Training). Trening potrwa 30 minut i będzie się składał z serii krótkich ale intensywnych ćwiczeń, przeplatanych kilkunastosekundowymi przerwami.

Joe Wicks jest aktualnym trenerem-rekordzistą. W 2017 r. w Londynie prowadził trening HITT dla 3804 uczestników. Podczas tegorocznego dubajskiego festiwalu chce przyciągnąć jeszcze więcej fanów. Aby pobić swój poprzedni rekord i zapisać się w Księdze Rekordów Guinnessa, trening muszą ukończyć wszyscy uczestnicy dokładnie w ciągu 30 minut.

Udział w treningu jest bezpłatny, mogą w nim wziąć udział osoby powyżej 18 roku życia. Obowiązuje rejestracja.

Dubai Fitness Challenge potrwa do 16 listopada. Jego celem jest zachęcenie wszystkich mieszkańców i turystów, bez względu na wiek, umiejętności i poziom sprawności, do poświęcenia 30 minut dziennie na ćwiczenia fizyczne przez kolejne 30 dni. Na terenie całego miasta powstały profesjonalne centra fitness, oferujące ponad 8 000 bezpłatnych zajęć: od sportów zespołowych i wodnych, ćwiczeń fitness po konsultacje w zakresie zdrowego odżywiania.

Więcej informacji: www.dubaifitnesschallenge.com

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Gimnastyka w ciąży – czy warto odwiedzać klub fitness spodziewając się dziecka?
Next post Jak zwiększyć masę mięśniową naturalnie? Porady i podpowiedzi