Targi Big Game już wkrótce we Wrocławiu!

Targi Big Game już wkrótce we Wrocławiu!

0 0
Read Time:1 Minute, 12 Second

To pierwsza edycja targów Big Game Expo, mimo to trudno obok tych targów przejść obojętnie. Organizatorzy eventu opisują go mianem „targów pełnych adrenaliny”. Wnioskując z zaplanowanych atrakcji nie są to słowa na wyrost!

Pierwsza edycja targów Big Game odbędzie się 8-9 października przy torze wyścigowym Rakietowa we Wrocławiu. Lokalizacja jest ciekawa, ponieważ widzowie będą mogli w trakcie trwania targów Big Game skorzystać z przejażdżki samochodem po specjalnie przystosowanym do wyścigów torze. Organizatorzy planując targi dedykowane mężczyznom skupiają się, aby na targach nie zabrakło dużej dawki emocji, w związku z czym zaplanowali następujące atrakcje: pokazy nowoczesnych technologii, militaria i myślistwo, motoryzacja, nowoczesne samochody. Uczestnicy targów zobaczą także pokazy fitness oraz sztuk walki. Nie zabraknie także atrakcji dla intelektualistów i inżynierów takich jak pokazy inteligentnego budownictwa, czy nowoczesnych narzędzi.

big-game-expo-baner-2-696x583

Autorzy targów chcą pokazać występy kaskaderskie  oraz pirotechniczne. Uczestników czekają również spotkania z żołnierzami sił specjalnych oraz prezesami polskich przedsiębiorstw. W trakcie Big Game odbędą się  wykłady prowadzone przez osoby związane z różnymi dziedzinami biznesu: trenerami fitness, coachami oraz przedsiębiorcami – autorzy eventu więc dbają o intelektualne aktywności dla widzów, co oczywiście nie wyklucza szampańskiej zabawy.

Oprócz powyższych aktywności twórcy Big Game Expo planują strzelanie z broni laserowej i zaprojektowanie „strefy destrukcji”, czyli zbudowanej z okazji eventu otwartej przestrzeni, w której każdy będzie mógł bez wyrzutów sumienia zdemolować stare auto! Jeśli więc czujesz potrzebę doświadczenia tego wszystkiego widzimy się  8 i 9 października na targach Big Game!

Zapraszamy na imprezę: http://big-game.pl

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Genodieta – z czym to się je i czy warto?
Next post Jak skutecznie zadbać o szczupłą sylwetkę?