Biegaj ze Staszewskimi cz.3 – interwały

Biegaj ze Staszewskimi cz.3 – interwały

0 0
Read Time:1 Minute, 1 Second

Trzeci odcinek „Biegaj ze Staszewskimi” już jest! W trzecim odcinku cyklu filmów treningowych „Biegaj ze Staszewskimi” Wojtek Staszewski opowiada o interwałach – jednym z najważniejszych elementów treningu biegacza.

Wojtek Staszewski zaprasza na tartanową bieżnię, gdzie tłumaczy w jaki sposób należy trenować interwały biegowe. Opowiada także jak wyznaczyć optymalne dla takiego treningu tętno oraz ile czasu biegacz powinien poświęcić interwałom. Wyjaśnia także czym jest trening powtórzeniowy i w jaki sposób taki trening prowadzić.   W kolejnych odcinkach cyklu profesjonalni trenerzy biegania prezentują ćwiczenia biegowe, które pomogą w znaczący sposób poprawić efektywność treningów.

Kancelaria Sportowa Staszewscy to firma rodzinna Wojtka i Kingi. Kancelaria organizuje obozy biegowe oraz prowadzi treningi dla biegaczy amatorów.   Wojtek Staszewski jest trenerem lekkoatletyki, zawodowo pracuje jako reporter „Gazety Wyborczej, publikuje także w miesięczniku „Bieganie”. Biega od 1996 r., ukończył 45 maratonów, najlepszy z wynikiem 2:49:51.  Swoje doświadczenia – jak łączyć treningi sportowe z codziennym życiem rodzinnym i zawodowym – opisuje na blogu http://www.staszewskibiega.blox.pl   Kinga Staszewska jest dyplomowaną instruktorką rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness oraz instruktorką narciarstwa zjazdowego. Prowadzi zajęcia wzmacniające (TBC, ABT) rozciągające, dance, step, body and mind, pilates. Swoje umiejętności instruktorskie wykorzystuje w pracy z grupami biegaczy ucząc właściwego i efektywnego wzmacniania oraz rozciągania.

Kolejne odcinki już wkrótce…

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Biegaj ze Staszewskimi cz.2 – footscan
Next post Biegaj ze Staszewskimi cz.4 – brzuszki