Biegaj ze Staszewskimi cz.2 – footscan

Biegaj ze Staszewskimi cz.2 – footscan

0 0
Read Time:1 Minute, 8 Second

Marka adidas oraz Kancelaria Sportowa Staszewscy zapraszają na drugi odcinek cyklu treningowego! Zapraszamy do obejrzenia drugiego odcinka z cyklu filmów treningowych „Biegaj ze Staszewskimi”. Tym razem instruktorka fitness Kinga Staszewska poddała się profesjonalnemu badaniu biomechaniki stopy adidas Footscan®.

Kinga wykonała, profesjonalne badanie biomechaniki stopy adidas Footscan®. Na podstawie analizy wyników badania, ekspert marki adidas podpowiedział jej w jaki sposób należy dobrać optymalne obuwie biegowe. Każdy biegacz, który chce przeprowadzić darmowe badanie adidas Footscan® może to zrobić w mobilnym centrum adidas Running Spot, o którym można dowiedzieć się więcej na http://www.facebook.com/adidasRunningPolska.   W kolejnych odcinkach cyklu profesjonalni trenerzy biegania zaprezentują ćwiczenia biegowe, które pomogą w znaczący sposób poprawić efektywność treningów.

Kancelaria Sportowa Staszewscy to firma rodzinna Wojtka i Kingi. Kancelaria organizuje obozy biegowe oraz prowadzi treningi dla biegaczy amatorów.

Wojtek Staszewski jest trenerem lekkoatletyki, zawodowo pracuje jako reporter „Gazety Wyborczej, publikuje także w miesięczniku „Bieganie”. Biega od 1996 r., ukończył 45 maratonów, najlepszy z wynikiem 2:49:51.

Swoje doświadczenia – jak łączyć treningi sportowe z codziennym życiem rodzinnym i zawodowym – opisuje na blogu http://www.staszewskibiega.blox.pl   Kinga Staszewska jest dyplomowaną instruktorką rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness oraz instruktorką narciarstwa zjazdowego. Prowadzi zajęcia wzmacniające (TBC, ABT) rozciągające, dance, step, body and mind, pilates. Swoje umiejętności instruktorskie wykorzystuje w pracy z grupami biegaczy ucząc właściwego i efektywnego wzmacniania oraz rozciągania.

Kolejne odcinki już wkrótce…

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Biegaj ze Staszewskimi cz.1 – rozgrzewka
Next post Biegaj ze Staszewskimi cz.3 – interwały