Biegaj ze Staszewskimi cz.1 – rozgrzewka

Biegaj ze Staszewskimi cz.1 – rozgrzewka

0 0
Read Time:1 Minute, 18 Second

Marka adidas oraz Kancelaria Sportowa Staszewskich zapraszają do wspólnego trenowania! Zastanawiasz się nad rozpoczęciem biegania, a może chcesz trenować efektywniej? Szukasz podpowiedzi trenera lub jeszcze nie wiesz co to jest adidas Footscan® oraz czym różni się skip A od skipu B i C? Marka adidas oraz Kancelaria Sportowa Staszewscy zapraszają do obejrzenia cyklu filmów instruktażowych „Biegaj ze Staszewskimi”.

W każdym odcinku cyklu profesjonalni instruktorzy prezentują ćwiczenia biegowe, które pomogą w znaczący sposób poprawić efektywność treningów.       Pierwszy odcinek omawia jeden z najważniejszych elementów bezpiecznej rozgrzewki biegowej. Wojtek i Kinga Staszewscy wyjaśniają dlaczego warto się dobrze rozgrzać oraz pokazują jakie ćwiczenia są najlepsze dla biegaczy.   W kolejnych odcinkach zostaną omówione zagadnienia takie jak: siła biegowa, podbiegi, skipy A, B i C, do czego przyda się biegaczom piłka lekarska, a eksperci marki adidas opowiedzą m.in. o badaniu biomechaniki stopy adidas Footscan® oraz jak trenować z adidas miCoach.

Kancelaria Sportowa Staszewscy to firma rodzinna Wojtka i Kingi. Kancelaria organizuje obozy biegowe oraz prowadzi treningi dla biegaczy amatorów.   Wojtek Staszewski jest trenerem lekkoatletyki, zawodowo pracuje jako reporter „Gazety Wyborczej, publikuje także w miesięczniku „Bieganie”. Biega od 1996 r., ukończył 45 maratonów, najlepszy z wynikiem 2:49:51.  Swoje doświadczenia – jak łączyć treningi sportowe z codziennym życiem rodzinnym i zawodowym – opisuje na blogu http://www.staszewskibiega.blox.pl   Kinga Staszewska jest dyplomowaną instruktorką rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness oraz instruktorką narciarstwa zjazdowego. Prowadzi zajęcia wzmacniające (TBC, ABT) rozciągające, dance, step, body and mind, pilates. Swoje umiejętności instruktorskie wykorzystuje w pracy z grupami biegaczy ucząc właściwego i efektywnego wzmacniania oraz rozciągania.

Kolejne odcinki już wkrótce…

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next post Biegaj ze Staszewskimi cz.2 – footscan