Polanica Resort&SPA

Polanica Resort&SPA

Polanica-Zdrój małe, malownicze miasteczko, położone w centrum Ziemi Kłodzkiej zaprasza  turystów przez cały rok. Polanica-Zdrój to idealne miejsce do czerpania korzyści z turystyki rodzinnej, uzdrowiskowej, rekreacyjnej oraz aktywnej. Miasto oraz liczne obiekty noclegowe zapewniają swoim gościom możliwość spędzenia aktywnego pobytu. Wśród willi, sanatoriów oraz hoteli liderem pod względem liczby atrakcji oraz organizacji czasu swoim gościom jest Hotel Polanica Resort&SPA.

banner300x150

Co sprawia, iż Hotel Polanica Resort&SPA to idealne miejsce do spędzenia aktywnie wypoczynku?

Staramy się, aby Hotel Polanica był miejscem, w którym nasi Goście czują się wyjątkowo i komfortowo. Wyróżniamy się przede wszystkim położeniem w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Naszymi atutami są min. cisza, otoczenie zieleni i piękne widoki na góry, komfortowo i nowocześnie wyposażone pokoje, wyśmienita kuchnia – dania a la carte  serwowane przez Szefa kuchni wzbogacone autorską kartą win i alkoholi oraz  liczne atrakcje dostępne dla gości oraz osób z poza hotelu.  Można u nas skorzystać z całorocznej hali sportowej z kortem tenisowym i boiskiem wielofunkcyjnym ze sztuczną trawą.  Proponujemy także lekcje tenisa, warsztaty tenisowe jak, również możliwość zamówienia sparingpartnera. Zapraszamy do PARKU WODNEGO przestrzeni relaksu i odpoczynku z pełnowymiarowym basenem. Dla rodzin z dziećmi idealna jest płytka strefa basenowa z wieloma atrakcjami wodnymi. Natomiast pary zrelaksują się w jacuzzi lub płytszej strefie z hydromasażami i gejzerami. W sąsiedztwie basenu mieści się strefa saun z łaźnią parową, sauną suchą oraz saunarium. Kolejną dostępną formą aktywnego wypoczynku w hotelu jest STREFA FITNESS,  wyposażona w urządzenia stacjonarne typu cardio i wolne ciężary. Nasze urządzenia pozwalają zadbać o kondycję, wygląd i doskonałe samopoczucie. W hotelu posiadamy, również strefę SPA.  KRAINĘ RELAKSU tworzy 6 gabinetów zabiegowych, gdzie zapewniamy błogi relaks, odzyskanie siły witalnych, jak również odkrycie harmonii między duszą a ciałem. Nasza oferta opiera się o zabiegi z zakresu odnowy biologicznej, kosmetyki twarzy, pielęgnacji ciała i szerokiej gamy masaży. Z myślą o najmłodszych gościach hotelu organizujemy animację dla dzieci.  Przygotowaliśmy dla nich zakątki służące beztroskim dziecięcym zabawom. Dzieci mogą spędzić czas w dwóch przygotowanych specjalnie dla nich salach zabaw wyposażonych w wiele kreatywnych zabawek, a także skorzystać z wielosegmentowego placu zabaw. Organizacją czasu zajmują się profesjonalni animatorzy. W trosce o samopoczucie starszych gości, na rozległym terenie posesji hotelu mieści się domek grillowy, w którym organizujemy wyśmienite kolacje grillowe, ogniska i wystawne biesiady przy muzyce, wprawiając naszych gości w miły nastrój i zapewniając im dodatkową atrakcję w trakcie pobytu.

Aktywny wypoczynek tylko w Polanicy-Zdrój

Oprócz atrakcji w Hotelu Polanica Resort&Spa turyści mogą skorzystać z licznych tras spacerowych, do nordic walking, rowerowych oraz biegowych podzielonych według trudności oraz długości. Odbywają się tutaj liczne wydarzenia sportowe przyciągające turystów z całego kraju min.   Puchar Polski w Nordic Walking, Ogólnopolski Turniej Scrabble, Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej 50, Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina, Mistrzostwa Polski Oldboyów w Koszykówce oraz BIKE Maraton. Polanica-Zdrój  to miasto przyjazne aktywnemu wypoczynkowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Spalanie kalorii – 37 minutowy Trening Cardio
Next post Dieta pudełkowa popularna wśród gwiazd