Zimowy trening z najlepszymi!

Zimowy trening z najlepszymi!

0 0
Read Time:41 Second

Jeżeli istnieje przepis na biegowy sukces, on zna go na pewno. Już w czwartek, specjalnym gościem cyklu treningów adidas „Zimowe Wyzwanie #‎climaheat” będzie Tomasz Lewandowski – trener medalistów Mistrzostw Świata.

Zadbaj o swoją formę biegową i zapomnij o niskich temperaturach podczas „Zimowego Wyzwania #climaheat”, Dołącz do tysiąca warszawskich biegaczy i wspólnie pokażmy , że zima nie przestajemy. Zatrzymaj ciepło, pokonaj chłód, z #climaheat!

W najbliższy czwartek, 11.12, gościem specjalnym cyklu treningów będzie Tomasz Lewandowski – szkoleniowiec polskiej kadry lekkoatletów. Wraz z główną prowadzącą, Julitą Kotecką przygotują zestaw ćwiczeń na siłę biegową.

zimowy-trening-adidas

Trening zakończy się w kawiarni przy gorącej herbacie, podczas której będzie można nawiązać biegowe przyjaźnie i porozmawiać z Tomkiem o swoich sukcesach i dylematach.

Widzimy się 11 grudnia o 18:45 na warszawskiej Agrykoli.

Earn your summer body and fitness!
https://www.facebook.com/events/690393981056681/?fref=ts

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Micrtosoft Band nadal nieodkryty
Next post Hiszpańskie oliwki w walce z otyłością