Micrtosoft Band nadal nieodkryty

Micrtosoft Band nadal nieodkryty

0 0
Read Time:40 Second

Microsoft Band pozostaje dla nas nadal nieodkryty. Czy warto zainwestować $199 w to cudo techniki? Oto pytanie, na które nie znamy do końca odpowiedzi.

Z oficjalnych informacji jakie się nam udało zdobyć Microsoft Band jest dostępny tylko na rynku Amerykańskim. Jest to prawdopodobnie Beta tester dla firmy z Richmond testującej możliwość wejścia na rynek. Redakcja fit-pro niestety nie otrzymała do testu urządzenia więc ciężko jest nam odnieść się do jakości. Nie otrzymaliśmy również odpowiedzi od firmy Microsoft czy będzie możliwość testowania urządzenia.

Microsoft-Band-mobi

Dobrą nowiną natomiast jest kompatybilność z systemami Android oraz iOS. Co jest słuszen podczas wprowadzania produktu dla szerokiego grona odbiorców. Nowa opaska została również wyposażona w moduł GPS co jest dobrą informacją dla wszystkich trackujących swoje treningi. Kiedy i czy opaska pojawi się na Polskim rynku nie wiemy. Zobaczcie film promocyjny produktu:

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Withings Pulse – monitor aktywności, o którym się nie zapomina
Next post Zimowy trening z najlepszymi!