Withings Pulse – monitor aktywności, o którym się nie zapomina

Withings Pulse – monitor aktywności, o którym się nie zapomina

Firma Withings od zawsze dba nie tylko o pełną funkcjonalność swoich produktów, ale również o ich wygląd. Tak samo jest w przypadku najnowszego monitora aktywności fizycznej − Withings Pulse.

To niezwykle drobne urządzenie (43 mm x 22 mm x 8 mm) waży tylko 8 gramów i zmieści się w każdej kieszeni. Można z niego korzystać również przypinając je do paska. Co więcej, Pulse ma niezwykle elegancki wygląd, który zawdzięcza stalowo-silikonowemu wykończeniu obudowy.

wp

Withings Pulse dokładnie mierzy liczbę postawionych kroków, liczbę postawionych kroków podczas drogi pod górę (nie tylko podczas wchodzenia po schodach), przebyty dystans oraz spalone kalorie. Dodatkowo, w trakcie treningu, możliwe jest ustawienie pomiaru dystansu oraz czasu, który użytkownik rzeczywiście poświęcił na pokonanie danego odcinka. To niezwykle przydatna funkcja na przykład dla osób, które trenują biegi długodystansowe.

Monitor aktywności Withings wyróżnia się na tle innych, podobnych urządzeń swoim wykonaniem, ale również funkcją pomiaru tętna w czasie rzeczywistym. Wystarczy przyłożyć palec do tylnej części obudowy i odczekać kilka sekund, aby otrzymać dokładny wynik.

Pulse to również monitor snu. Wystarczy umieścić go w opasce, którą zakłada się na noc, by rano móc sprawdzić dokładnie, ile czasu się spało, dowiedzieć się, jaka jest zależność między płytkim a głębokim snem i w końcu – uzyskać informacje dotyczące jego jakości.

Withings Pulse synchronizuje się bezprzewodowo z urządzeniami mobilnymi z systemami Android i iOS. Dodatkowo, monitor aktywności współpracuje z ponad setką aplikacji fitnesowych, pozwalając swoim użytkownikom na pełną kontrolę tego, co jedzą i jak ćwiczą.

Wbudowana funkcja ustawiania dziennych celów to dodatkowy argument dla wszystkich, którym czasem brakuje motywacji. A jeśli chce się zobaczyć swoje postępy z ostatnich 10 dni, wystarczy przesunąć palcem po ekranie Pulse’a.

W zestawie znajdują się: Withings Pulse, silikonowo-metalowy klips, opaska, kabel ładujący micro-USB/USB i krótka instrukcja.

Withings Pulse jest dostępny na terenie całego kraju. Cena detaliczna wynosi 449 PLN. Lista sklepów znajduje się na stronie www.icorner.pl

Jedynym dystrybutorem produktów Withings w Polsce i właścicielem marki iCorner jest Alstor (www.alstor.pl)

Źródło informacja prasowa

Previous post New Balance 890v4 Limitowana Edycja już w sprzedaży!
Next post Micrtosoft Band nadal nieodkryty