Tajski masaż wyszczuplający – bądź gotowa na bal

Tajski masaż wyszczuplający – bądź gotowa na bal

Zgrabna sylwetka i idealnie zadbana cera to marzenie większości kobiet. Niestety nie każda z nich może się cieszyć tymi atutami i musi o nie powalczyć. Szczególnie, gdy chce wyglądać olśniewająco w czasie imprezy świątecznej lub pięknie prezentować się na sali balowej w czasie sylwestrowej nocy. Co zrobić by osiągnąć ten efekt? Skuś się na tajski masaż wyszczuplający i wypróbuj jego moc.

Tajski masaż odchudzający – nie tylko dla pięknej sylwetki

Czasu do przygotowań na święta czy bal zostało już niewiele. Tym bardziej, by zastosować skuteczną dietę czy wdrożyć intensywny program treningowy bądź pielęgnacyjny. Nie każda z pań dysponuje przy tym odpowiednią ilością czasu czy finansów. Wtedy z pomocą przychodzi tajski masaż do zadań specjalnych, czyli wyszczuplający. Zobacz, na czym on polega i jakie korzyści może Ci przynieść?

Masaż tajski wywodzi się z czasów starożytnych. Uznany jest za najbardziej skuteczną metodę relaksacyjną. Ale techniki oraz środki, którymi dysponują i posługują się masażystki pozwalają na dużo większą ingerencję w nasze ciało. Stąd też w ofercie dobrych salonów masażu – takich jak Tajskie Spa w Warszawie, można znaleźć szeroką gamę różnego rodzaju zabiegów.

Wśród dość popularnych i często wybieranych znajduje się tajski masaż wyszczuplający. Co to takiego? Zabieg odbywa się na specjalistycznym łóżku przy użyciu jednorazowej bielizny. Masażystka używa do jego wykonania specjalnego rozgrzewającego kremu. Jest on nanoszony na skórę celem odpowiedniego przekrwienia masowanych obszarów ciała. Dla osób, które borykają się z cerą wrażliwą lub „pajączkami”, salon posiada specjalny krem, który nie powoduje podrażnień, a działa tak samo. Celem tajskiego masażu wyszczuplającego jest przede wszystkim usunięcie niechcianego zapasu tkanki tłuszczowej, co jest jednoznaczne z wymodelowaniem ciała.

Masażystka koncentruje się w nim na trudniejszych fragmentach skóry, jak uda czy brzuch. Dzięki temu dodatkowo likwiduje cellulit i zmniejsza widoczność powstałych rozstępów. Poza tym masaż ten pomaga:

  • usunąć nadmiar toksyn i wody z ciała;
  • przyspieszyć procesy przemiany materii;
  • rozbić tkankę tłuszczową i pomóc w jej usunięciu.

Warto też podkreślić, że zabieg ten wpływa korzystnie na mięśnie, stawy i ścięgna. Stają się one bardziej elastyczne i wzrasta ich siła. Dzięki temu, jeśli osoba zgłaszająca się na masaż chce dodatkowo wdrożyć codzienne treningi, będzie mogła ćwiczyć o wiele łatwiej i dłużej. Nie pojawią się też u niej niechciane kontuzje, a po sesji ćwiczeniowej, szybko się zregeneruje.

Na zabiegu tym korzysta również sama skóra, która staje się wyraźnie ujędrniona, bardziej elastyczna i sprężysta. Masaż powoduje, że nabiera ona właściwego kolorytu i wygląda na zadbaną oraz dużo młodszą. Jej powierzchnia staje się wyraźnie wygładzona i znikają z niej wszelkie niechciane zmiany.

W trakcie przeprowadzania zabiegu masażystka wpływa również na sferę psychiczną klientów. Jest to odczuwalne, jako przyjemne rozluźnienie i głęboki relaks. Masażystka sprawia również, że osoba masowana szybko zapomina o stresie czy problemach, jakie ją nękają. Staje przez to bardziej odporna na trudne i pełne napięcia sytuacje, których w czasie przygotowań świątecznych niestety nie brakuje. Jest to możliwe dzięki oddziaływaniu na zablokowane kanały energetyczne. Opuszczając salon ma się wrażenie podwójnej lekkości: psychicznej oraz tej związanej z nadbagażem kilogramów. Co ciekawsze, takie efekty pojawiają się już po pierwszym zabiegu i utrzymują przez bardzo długi czas. Masaż może trwać godzinę, półtorej lub dwie. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb, jak i efektów, które chce uzyskać osoba zgłaszająca się na zabieg.

Jeśli macie w planach udaną imprezę bożonarodzeniową lub sylwestrową i chcecie zabłysnąć wśród gości lub założyć swoją wymarzoną kreację, jak najszybciej zarezerwujcie termin na masaż tajski odchudzający. Zabieg ten działa wszechstronnie – zarówno na ciało, jak i skórę. Poprawia też kondycję psychiczną, co znajduje swoje odzwierciedlenie w spokojniejszych przygotowaniach do świąt czy Sylwestra – jeśli na przykład to Wy jesteście ich organizatorami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Na co jest aspiryna? Czy poradzi sobie z przeziębieniem?
Next post Jak obliczane są dni płodne?