Liposukcja Body Jet – sposób na piękne ciało

Liposukcja Body Jet – sposób na piękne ciało

0 0
Read Time:2 Minute, 36 Second

W dzisiejszych czasach sporo osób zmaga się z nadwagą czy otyłością. Nie zawsze warto stosować restrykcyjnych diet czy ćwiczeń fizycznych, które dodatkowo mogą odbić się na naszym zdrowiu. Wiele z nich powoduje przyrost tkanki mięśniowej czy efekt ,,jo-jo”, które są odwrotnym efektem pierwotnych zamiarów. W wielu klinikach medycyny estetycznej stosuje się zabieg Liposukcji Body Jet, który w bezpieczny sposób usunie nadmiar tkanki tłuszczowej w każdym wybranym miejscu. Przeczytaj poniższy artykuł, a dowiesz się więcej.

Liposukcja Body Jet - sposób na piękne ciało

Odsysanie tłuszczu – dla kogo?

Liposukcja to najbardziej skuteczna i powszechna metoda usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej. Najczęstsze miejsca, w których wykonuje się zabieg, to brzuch, uda i pośladki. Jednakże wiele pacjentek decyduje się na inne obszary, w których chce dokonać zmiany, co również jest możliwe. To zabieg dla osób, które nie czują się dobrze w swoim ciele i chcą coś szybko w sobie zmienić, ale w sposób, który nie będzie miał złego wpływu na ich zdrowie.

Body Jet – skuteczne modelowanie sylwetki

Liposukcja z wykorzystaniem urządzenia Body Jet stosuje innowacyjną metodę roztworu wodnego WAL (czyli ang. Water-Jet Assisted Liposuction), który gwarantuje doskonałą skuteczność. Specjaliści z Centrum DER-MED w Katowicach szczególnie polecają taką metodę dla wszystkich, którzy chcą w bezinwazyjny i bezpieczny sposób poprawić swój wygląd. Strumień wodny wypuszczany z urządzenia uwalnia komórki tłuszczowe od tkanki łącznej w taki sposób, aby nie uszkodzić innych. Następnie zaległy tłuszcz odsysany jest z organizmu specjalną kaniulą.

Reimplantacja tkanki tłuszczowej dzięki Body Jet

Zabieg umożliwia również transplantację tkanki tłuszczowej do innych partii ciała. Odsysane kaniulą komórki tłuszczowe zachowują pełną przeżywalność z doskonałą jakością, dzięki temu jest to idealny oraz naturalny sposób na wypełnienie miejsc, które tego potrzebują, np. powiększenie piersi czy pośladków. W efekcie w bezinwazyjny sposób można wymodelować sylwetkę. Cały zabieg wykonuje się podczas jednej sesji z odsysaniem tłuszczu, konieczne jest również wprowadzenie znieczulenia miejscowego.

Przebieg zabiegu

Każdy zabieg wykonywany jest przez wyspecjalizowanego lekarza chirurga, który w pierwszej kolejności wykona znieczulenie miescjowe obszaru zabiegowego. Korzystając z kaniuli, wprowadza się roztwór wodny w celu odpowiedniego rozluźnienia komórek tłuszczowych. Następnie zostają one poddane odsysaniu wraz z płynem za pomocą kaniuli oraz urządzenia Body Jet, które jednocześnie wprowadza do organizmu leki uśmierzające ból, dzięki czemu cały proces zabiegu jest praktycznie bezbolesny i przyjemny. Warto również dodać, że podczas całej sesji odsysania i wprowadzania komórek tłuszczowych nie zostają uszkodzone inne, sąsiadujące z nimi komórki, naczynia krwionośne czy tkanki. Wszystko przeprowadzane jest w sposób bezinwazyjny, szybki i jak najbardziej bezpieczny, aby zagwarantować Pacjentowi największy komfort.

Pozytywne rezultaty zabiegu liposukcji Body Jet

Zabieg wykonywany urządzeniem Body Jet gwarantuje najmniejszą inwazyjność w porównaniu do innych wykonywanych liposukcji. Dzięki niemu możliwe jest również odessanie 5 litrów tłuszczu na 100 kg masy ciała oraz jego reimplantacja w wybrany obszar, np. pośladki czy piersi. Urządzenie zapewnia również wysoką precyzyjność, jak najmniejszy ból oraz bardzo szybki okres rekonwalescencji pozabiegowej.

Przeciwwskazania

Przed każdą liposukcją należy dokładnie się przebadać, ze względu na swoje własne zdrowie, gdyż nie dla każdego taki zabieg jest wskazany. Osoby z cukrzycą, chorobą serca czy niewydolnością wątroby szczególnie powinny go unikać, również jeśli obecny jest stan zapalny w skórze lub występuje problem z krzepliwością krwii.

Więcej informacji na temat zabiegu przeczytasz na stronie https://katowice.dermed.pl/.

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post W co ubrać się na trening? Wygone legginsy
Next post Zalety cateringu dietetycznego – o czym warto wiedzieć?