Depilacja laserowa – kiedy zacząć depilację laserową?

Depilacja laserowa – kiedy zacząć depilację laserową?

0 0
Read Time:1 Minute, 39 Second

Podjęłaś już decyzję i wiesz, że chcesz rozpocząć zabiegi depilacji laserowej. W Twojej głowie pojawia się jednak jedno ważne pytanie. Kiedy właściwie zacząć? Już odpowiadamy na to pytanie.

Depilacja laserowa jest zabiegiem, który najlepiej rozpocząć w okresie jesienno – zimowym. Dlaczego właśnie tak? Wtedy Twoja skóra nie jest już wystawiona na mocne działanie promieni słonecznych. Musisz wiedzieć, że właśnie słońce i związana z nim opalona skóra jest największym przeciwwskazaniem do depilacji laserem. Po opalaniu trzeba odczekać minimum 4 tygodnie zanim będzie można rozpocząć zabiegi laserem.

Pamiętaj, że dla uzyskania w pełni satysfakcjonujących rezultatów potrzeba ok. 6 – 7 wizyt w salonie depilacji, dlatego jeżeli rozpoczniesz zabiegi we wrześniu lub w październiku, to możesz liczyć na to, że podczas kolejnych wakacji będziesz cieszyć się idealnie gładką skórą.

Czy depilacja laserowa jest bolesna?

Każdy człowiek posiada inny próg bólu, jednak korzystając z depilacji laserowej laserem Light Sheer Duet zabieg jest praktycznie bezbolesny. Niewielki dyskomfort w trakcie trwania zabiegu, niwelowany jest poprzez specjalne woreczki z lodem.

Czy pomiędzy zabiegami można golić włoski tradycyjną maszynką?

Oczywiście, że tak! Zabiegi depilacji laserowej wymagają od Ciebie kilku wizyt w salonie. Między kolejnymi sesjami możesz śmiało golić włoski maszynką do golenia. Absolutnie nie można w tym czasie korzystać, z depilatorów, wosku ani pęsety, które wyrywają włoski wraz z cebulkami.

6 powodów dla których warto wykonać depilację laserową!

  1. W końcu zapomnisz o podrażnieniach i wrastających włoskach.
  2. Przestaniesz wydawać pieniądze na produkty do depilacji
  3. Zaoszczędzisz czas
  4. Odczujesz ogromny komfort!.
  5. Zwiększysz swoją pewność siebie
  6. Poczujesz się piękna

Jaki jest najlepszy laser do depilacji?

Na rynku istnieje wiele urządzeń, których zadaniem jest usuwanie zbędnego owłosienia z Twojego ciała. Warto zwrócić uwagę na to, który z nich poza skutecznością zapewni Ci także bezpieczeństwo. Obecnie za najlepszy sprzęt do tego typu zabiegów uważa się laser diodowy Light Sheer Duet , który bardzo precyzyjnie niszczy nie tylko cebulki włosów ale też mieszki włosowe. Jest bezpieczny i nie uszkadza sąsiadujących tkanek. Działa z bardzo dużą skutecznością, ponieważ po skończonej serii depilacji jesteś w stanie pozbyć się ponad 95% niechcianego owłosienia.

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Nordic Walking – jak zacząć? Dobór sprzętu dla początkujących i nie tylko
Next post Gimnastyka w ciąży – czy warto odwiedzać klub fitness spodziewając się dziecka?