Depilacja laserowa. Zobacz jak uzyskać efekt pięknej i gładkiej skóry

Depilacja laserowa. Zobacz jak uzyskać efekt pięknej i gładkiej skóry

0 0
Read Time:2 Minute, 4 Second

Jędrna i idealnie gładka skóra jest podstawą zadbanego ciała oraz dobrego samopoczucia. Owłosienie, które otrzymaliśmy w genach po swych przodkach, w obecnych warunkach życia nie jest nam do niczego potrzebne. Nie tylko ze względów higienicznych, lecz również estetycznych, warto poddać się jego trwałemu usunięciu. Do tego celu bardzo skuteczna okazuje się depilacja laserowa.

  1. Jakie są największe zalety depilacji laserowej?
  2. Laserowe usuwanie owłosienia – jakie są największe wady tego rozwiązania?

Jakie są największe zalety depilacji laserowej?

Depilacja laserem, kiedyś zabieg wykonywany przez nieliczne kobiety związane ze światem mody, dziś jest powszechnie dostępna i coraz tańsza. Za wykonaniem depilacji laserowej przemawia szereg zalet, takich jak:

  • bezpieczeństwo stosowania – depilacja laserowa wykonana przez przeszkoloną osobę w profesjonalnie wyposażonym gabinecie medycyny estetycznej jest w pełni bezpieczna; warto wiedzieć, że laser diodowy wykrywa włosy wyłącznie poprzez skupienie się na komórkach pigmentu, które znajdują się w mieszku włosowym i działa jedynie na tym niewielkim obszarze; zabiegi trwałego usunięcia owłosienia wykonuje Pracownia Wdzięku i Urody – Depilacja Laserowa;
  • komfort, wygoda i poczucie wolności – kobiety, które golą nogi tradycyjną jednorazową maszynką mogą cieszyć się z idealnie gładkiej skóry w zasadzie jedynie w dniu jej golenia; na drugi dzień już da się wyczuć delikatne odrastanie włosów, a efekt pozbywania się niechcianego owłosienia jest bardzo krótkotrwały; ponadto, podczas odrastania włosków może dojść do zmian zapalnych w mieszkach włosowych, co objawia się bólem i zaczerwieniem. Samemu procesowi odrastania włosów może towarzyszyć uczucie swędzenia; w przypadku zabiegu przy użyciu lasera można raz na zawsze pozbyć się tych dolegliwości i cieszyć się gładką skórą każdego dnia; spontaniczne wyjście na basen czy kilkudniowy pobyt nad jeziorem nie będzie musiał wiązać się z regularnym usuwaniem owłosienia;
  • szeroki wybór miejsc poddawanych depilacji – depilacji laserowej można poddać niemal dowolny fragment ciała, zarówno okolice pach, bikini, brzucha, nóg, rąk, jak też górnej wargi.

Laserowe usuwanie owłosienia – jakie są największe wady tego rozwiązania?

Każda metoda usuwania włosów niesie ze sobą pewne niedogodności. W przypadku depilacji laserem jest to nie tylko konieczność powtórzenia zabiegu dla zachowania jego trwałości, ale też konieczność przeprowadzenia go wtedy, gdy skóra nie jest opalona. Laser Rzeszów, wyłapując pigment włosa w skórze, niszczy jego cebulkę. Na opalonej słońcem skórze nie będzie w stanie dokładnie wykonać swojego zadania, dlatego też depilacji laserowej warto poddać się w okresie jesienno-zimowym, gdy skóra jest mniej narażona na słońce i złapanie naturalnej opalenizny.

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Biegasz zimą? Kup maskę antysmogową
Next post Zdrowa dieta bez wysiłku