Szybkie odchudzanie: zobacz, jak schudnąć w zaledwie 25 minut!

Szybkie odchudzanie: zobacz, jak schudnąć w zaledwie 25 minut!

0 0
Read Time:2 Minute, 46 Second

W internecie, na siłowni czy w salonach kosmetycznych możemy uzyskać tysiące różnorodnych porad, jak schudnąć i zyskać idealną figurę. Niestety, wiele z nich okazuje się nie tylko mało skutecznych, lecz także mało bezpiecznych dla naszego zdrowia.

W ostatnich latach w gabinetach medycyny estetycznej pojawił się jednak pewien zabieg, który pozwala uzyskać spektakularne efekty wyszczuplenia, a przy tym nie naraża pacjenta na szereg niepożądanych skutków ubocznych. Tę metodę stanowi zabieg Sculpsure dostępny w warszawskiej Klinice Miracki. Podpowiadamy, w jaki sposób działa metoda, która umożliwia widoczną redukcję tkanki tłuszczowej w zaledwie 25 minut!

Szybkie odchudzanie: zobacz, jak schudnąć w zaledwie 25 minut!

Sculpsure – wyjątkowy zabieg wyszczuplający

Urządzenie Sculpsure wykorzystuje technologię, którą można śmiało nazwać technologią nowej ery. W laserze została wykorzystana długość fali 1060 nm, która charakteryzuje się wysokim powinowactwem do tkanki tłuszczowej, co pozwala osiągnąć szybkie rezultaty w minimalnym odcinku czasowym. Mówiąc prościej: zabieg Sculpsure to najlepsza dostępna na rynku alternatywa dla tradycyjnej, chirurgicznej liposukcji, która pozwala na szybką i widoczną redukcję tkanki tłuszczowej bez użycia skalpela, pozostawiania blizn i narażania pacjenta na szereg niepożądanych skutków ubocznych.

Jak szybko schudnąć? Szybkie odchudzanie z metodą Sculpsure

Sculpsure to jedyna metoda wyszczuplania na rynku, która pozwala na utratę 25% tkanki tłuszczowej podczas trwającej zaledwie 25 minut procedury zabiegowej. Światło lasera przenika przez naskórek i wierzchnie warstwy skóry bez ich uszkadzania – zatrzymuje się dopiero w komórkach tłuszczowych, gdzie dokonują się intensywne zmiany termiczne. Światło laserowe bardzo skutecznie niszczy komórki tłuszczowe, które zostają wydalone z organizmu przez nasz układ limfatyczny. A to wszystko dzieje się dokładnie w 25 minut – właśnie tyle czasu potrzebuje laser Sculpsure, aby została przeprowadzona pełna sesja rozbijania komórek tłuszczowych.

Jakie efekty przynosi zabieg odchudzający Sculpsure?

Zabieg odchudzający Sculpsure przynosi widoczne efekty wyszczuplenia i wysmuklenia ciała. W przeciągu 2-3 miesięcy od zakończonej procedury zabiegowej znika nadmiar miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej w dowolnym obszarze ciała. Bardzo ważne jest to, że wystarczy przeprowadzenie pojedynczej procedury zabiegowej, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt. Bardziej wymagający pacjenci mogą jednak zdecydować się na powtórzenie terapii po pewnym czasie.

Szybkie odchudzanie ze Sculpsure – czy to bezpieczny zabieg?

Błyskawiczna procedura zabiegowa, a także szybkie i spektakularne efekty wyszczuplenia mogą wzbudzać pewne wątpliwości co do bezpieczeństwa tej metody. Specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie, którzy specjalizują się w wykonywaniu zabiegów wyszczuplających laserem Sculpsure, podkreślają jednak, że to jak najbardziej bezpieczna metoda wyszczuplania dla pacjenta. Przemawiają za tym nie tylko wszelkie niezbędne badania kliniczne i certyfikaty urządzenia Sculpsure, lecz także całkowita bezinwazyjność zabiegu, co odróżnia go m.in. od inwazyjnej liposukcji. Zabieg nie wymaga też specjalnego przygotowania ani hospitalizacji – bezpośrednio po zakończeniu procedury zabiegowej pacjent może wrócić do domu i swoich codziennych aktywności. Oczywiście, po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona czy obrzęknięta, ale są to dolegliwości, które ustępują samoistnie po kilku godzinach lub dniach.

Zabieg Sculpsure – odchudzanie bez diety i ćwiczeń?

Zabieg Sculpsure to bardzo skuteczna metoda wyszczuplania i modelowania sylwetki, jednak nie należy jej traktować jako alternatywnej metody odchudzania. Zabieg ten został stworzony przede wszystkim z myślą o osobach, które zmagają się z nadmiarem tkanki tłuszczowej opornej na odchudzanie przy pomocy diety i ćwiczeń fizycznych. Terapia laserowa przynosi trwałe efekty, ale jeśli nie będziemy stosować się do zasad zdrowego stylu życia, tkanka tłuszczowa może zacząć odkładać się w innych miejscach na ciele. Dlatego specjaliści medycyny estetycznej zalecają kontynuowanie odpowiednio zbilansowanej diety i aktywności fizycznej po skończonej procedurze zabiegowej.

Więcej informacji na temat szybkiego odchudzania metodą Sculpsure znajdziesz na stronie: https://klinikamiracki.pl/sculpsure/

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Dieta – co jeść, by być zdrowym?
Next post Jaka jest najlepsza Agmatyna na rynku?