II edycja Sky Tower Run 2015 Gotowi do startu? START!

II edycja Sky Tower Run 2015 Gotowi do startu? START!

0 0
Read Time:2 Minute, 57 Second

2 lutego 2015 r. o godzinie 09:00 ruszyły zapisy na bieg Sky Tower Run 2015. Druga edycja biegu na najwyższy budynek w Polsce odbędzie się 23 maja. Wszyscy sympatycy sportu oraz biegacze mogą wziąć udział w tym niecodziennym wydarzeniu.

Wystarczy, że wypełnią formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej:

http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=1470

Imprezę dla miłośników biegów po schodach organizuje Sky Tower i Wrocławski Klub Biegacza Piast. Inicjatorzy akcji mają nadzieję, że upowszechnią sport, jakim są biegi po schodach, a sam bieg na Sky Tower wpisze się na stałe w cykl imprez towerrunningu.

Sky Tower Run 2015 - 2

W I Edycji Sky Tower Run w 2014 r. wzięło udział pół tysiąca uczestników. „W tym roku przygotowaliśmy dwukrotnie więcej miejsc, czyli tysiąc. Mamy nadzieję, że zostanie ustanowiony nowy rekord biegu” – mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu Sky Tower. Czas do pobicia to 6 minut i 33 sekundy. Pomiary czasu każdego uczestnika dokonywane będą za pomocą elektronicznych chipów znajdujących się w numerze startowym. „Liczymy na to, że w biegu wystartuje tysiąc osób. Bieg po schodach na Sky Tower, to wyzwanie i jednocześnie dobra zabawa. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, nawet tylko na spacer po schodach na wieżę” – dodaje Dorota Żmiejko.

Wszystkich mieszkańców Wrocławia i okolic, a także innych zakątków Polski chcących pokonać 1142 stopnie schodów drapacza chmur Sky Tower zapraszamy do zgłoszenia chęci udziału w biegu już dziś. Zapisy potrwają do 17 maja 2015 r. pod warunkiem dostępności miejsc.

O GALERII HANDLOWEJ SKY TOWER

Galeria Handlowa Sky Tower wyróżnia się przede wszystkim znakomitą lokalizacją w najwyższym i jedynym tego typu kompleksie architektonicznym w kraju. W Galerii znajdują się marki, które pojawiły się we Wrocławiu po raz pierwszy. Jest to niewątpliwym wabikiem dla klientów. Galeria posiada bardzo rozbudowaną i unikalną na rynku strefę rozrywki oraz rekreacji otwartą do późnych godzin nocnych. Dużym atutem są również restauracje oraz kawiarnie oferujące bardzo ciekawe i zróżnicowane menu. Lokale gastronomiczne zlokalizowane przy ulicy Powstańców Śląskich są otwarte również po zamknięciu galerii handlowej.Galeria Handlowa Sky Tower może się pochwalić ofertą modową. Na I piętrze powstał pierwszy w Polsce nowoczesny koncept modowy z ofertą polskich projektantów – Butik Jolli. W Galerii działają popularne marki odzieżowe, m.in.: Reserved, Mohito, Top Secret, Solar, Vissavi, Pretty One, Monnari, Giacomo Conti, Pako Lorente, House, Cropp Town, Piazza di Moda. Na II piętrze znajduję się wyjątkowa w skali miasta „Galeria Rozrywki”. Klienci mogą korzystać do późnych godzin wieczornych z oferty największego klubu bilardowego w Polsce BandaClub oraz z najnowocześniejszej we Wrocławiu kręgielni Sky Bowling. Relaks i aktywność zapewnia Fitness Academy, czyli  nowoczesny fitness i SPA . Na I piętrze rodzice mogą zostawić swoje pociechy pod profesjonalną opieką na placu zabaw Kinder Planeta. Galeria oferuje również bogatą ofertę gastronomiczną . Na parterze można skosztować kuchni  amerykańskiej, meksykańskiej i japońskiej, a na I piętrze arabskiej, włoskiej oraz fusion.  Miłośnicy najsmaczniejszych i wyjątkowych lodów powinni koniecznie odwiedzić lodziarnię Choice. W GH Sky Tower znajdują się też znane gastronomiczne marki sieciowe McDonald’s i Subway oraz kawiarnie Starbucks, Coffeeheaven, W Biegu Cafe oraz 212! Lifestyle Cafe. „Galeria Restauracji” będzie nadal wzbogacana. Warto wspomnieć również o pełnym wachlarzu punktów usługowych: poczta, kantor wymiany walut, pralnia chemiczna, salon fryzjerski, salon kosmetyczny, czy biuro podróży. Na I piętrze znajduje się największa w Europie instalacja interaktywna. Wielkoformatowa ściana interaktywna, to przede wszystkim nowa forma komunikacji z odbiorcą. Dzięki adaptacji wyświetlanych na nośnikach efektów interaktywnych odbiorca może ruchem sterować wyświetlane treści, np. grać w gry, zdobywać wiedzę, oglądać transmisje meczu, czy projekcję filmu.  Wyjątkowość te realizacji podkreśla także jej rozmiar – do instalacji i zabudowy systemów wykorzystano ponad 2.000 śrub, 4 km kabli i 3 tony szkła.

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post ODPOWIEDNIA KOLORYSTYKA WNĘTRZA KLUBU FITNESS – KLUCZ DO SUKCESU?
Next post Fitness – trening 10min – Skuteczne i Efektywne Ćwiczenia Fitness