IFAA SUMMER FIT Gdańsk

IFAA SUMMER FIT Gdańsk

0 0
Read Time:1 Minute, 47 Second

Aktywnie zatrzymujemy lato w Trójmieście! I proponujemy IFAA SUMMER FIT, czyli konwencję fitness z atrakcyjnym, bogatym programem. Poprowadzą ją instruktorzy z najwyższej półki, m.in. Anastasia Alexandridi (Grecja), Abby Aouragh (Maroko/Niemcy), Magdalena Prieditis, Sylwia Kamińska, Ela Furman, Magdalena Poborca, Adrian Pierzgalski, Ola Ciechalska, Paweł Brejnak, Angelika Pilarska i inni.

IFAA_baner_f

W sobotę, 13 września, dołącz do letniego festiwalu aerobiku, tańca i formy w 2 halach Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej. Czekają Cię oryginalne lekcje, mnóstwo świeżych pomysłów i oczywiście …moc zabawy. Jako nowości polecamy prezentacje „Dance Combat” i „Step Out” Anastasii, która pojawi się po raz pierwszy w Trójmieście, a jej żywiołowa, oryginalna osobowość, niezwykle ciekawe choreografie sprawiają, że kto raz pozna Anastasię, niecierpliwie wyczekuje jej kolejnego show.

Wystąpią też po raz pierwszy na IFAA Summer Fit: Ola Ciechalska i Paweł Brejnak – nowi Master Trainerzy Speedball Fitness, po których możesz się spodziewać jednego: mają Speedball we krwi i zrobią wszystko, żeby spodobał się on także Tobie. Fantastycznie zapowiada się też duet: Magda Poborca i Adrian Pierzgalski – doskonalne znani na trójmiejskim rynku fitness – tym razem w lekcji „Summer Step”. Magda zaprosi ponadto na swoją autorską lekcję „Ballet Technique” z ukierunkowaniem na pracę górnej części tułowia, a w szczególności ramion i rąk.

Pierwszy raz do teamu IFAA dołączy Angelika Pilarska – specjalistka od treningu z hantlami XCO. Wszystkie lekcje Magdaleny Prieditis będą nowościami! „Afro Step” to całkowicie nowe spojrzenie na lekcję stepu, której rytm i energię nada oryginalne brzmienie afrykańskiej muzyki. Z Magdą poznacie także autorski program dla przyszłych mam, które chcą aktywnie przygotować się do porodu i być fit, czyli „Fit Mama”. Na zakończenie konwencji zapraszamy na sesję „Mental Yin Yogi” – asany będziemy wykonywać wyłącznie w niskich pozycjach na macie. Długie utrzymywanie pozycji wprowadzi ciało i umysł w upajający spokój i rozluźni cały organizm.

Jak dowiecie się z programu (link poniżej), oprócz tego przygotowaliśmy liczne lekcje dance aerobiku, stepu, treningi funkcjonalne i prozdrowotne.

W niedzielę, 14 września, czekają Was 3 specjalistyczne warsztaty i szkolenia w ramach IFAA SPECIAL: „Dance Aerobic Special” z Adrianem Pierzgalskim, „Stretching” z Elą Furman i „Ovoball” z Magdaleną Prieditis.

Więcej informacji i zapisy: http://www.ifaa.pl/zapowiedzi/473-13-14-wrzenia-ifaa-summer-fit-gdask.html

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post 30 minutowy trening cardio dla energii
Next post FIWE – Międzynarodowe Targi Branży Fitness & Wellness