FIWE – Międzynarodowe Targi Branży Fitness & Wellness

FIWE – Międzynarodowe Targi Branży Fitness & Wellness

0 0
Read Time:43 Second

FIWE – Międzynarodowe Targi Branży Fitness & Wellness. Największe wydarzenie branży w Polsce! FIWE to dwa dni biznesowe, podczas których swoją ofertę zaprezentują producenci, dystrybutorzy oraz importerzy.

fiwe-targi

FIWE to doskonałe miejsce i okazja do przedstawienia nowości oraz szerokiej gamy produktów i usług sektora fitness i wellness. Jest to także możliwość pozyskania nowych partnerów biznesowych, podpisania kontraktów, a także powiększenia sieci dystrybucyjnej i zapoznania się z ofertą konkurencji. Poza prezentacją produktów oferujemy szkolenia oraz forum branżowe z wyspecjalizowanymi Prelegentami. Warszawa, miejsce organizacji Targów FIWE, została wybrana ze względu na dogodny dojazd ze wszystkich stron Polski, jak i gości z zagranicy. Warszawskie Centrum EXPO XXI jest to jeden z najsłynniejszych i najnowocześniejszych ośrodków wystawienniczych w Polsce.

Działania marketingowe FIWE zakrojone są na szeroką skalę i docierają do wyselekcjonowanej i odpowiednio sprecyzowanej grupy odbiorców branży fitness zarówno w Polsce, jak i w Europie.

Więcej o targach: http://fiwe.pl

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post IFAA SUMMER FIT Gdańsk
Next post Trening funkcjonalny – Crossfit – co to jest?