The Summer Energy Zone w sercu Krakowa

The Summer Energy Zone w sercu Krakowa

0 0
Read Time:1 Minute, 31 Second

Aktywność, rower, słońce, plaża, siła, powietrze, radość, woda, energia, pełnia życia, Kraków, odlot, wolność, styl, Wawel w tle, przyjaźń i zabawa – w taki właśnie sposób Platinium Fitness oraz właściciel marki 4MOVE planują pożegnać wakacje podczas II już edycji letniego maratonu Spinning® The Summer Energy Zone, 2012 który odbędzie się w samym centrum miasta na bulwarach wiślanych w klubie Plaża Kraków Beach Club Swimming Pool Restaurant & Cafe.

W tym roku do prowadzenia tej niezwykłej i jedynej tego formatu imprezy w Polsce zaproszono aż 6 światowej sławy Master Instruktorów programu Spinning®.

Pedro Martins z Luksemburga zachwycił już polskich amatorów indoor cycling jako współprowadzący The Underground Energy Zone 2011 by Platinium Fitness w Kopalni Soli w Bochni. Doskonale znany i uwielbiany w naszym kraju Ingo Frase z Niemiec ucieszył się bardzo na zaproszenie i z niecierpliwością czeka na swój powrót do Krakowa.

Macieja Pordąba trzeba nikomu przedstawiać. Wszyscy wiedzą ile pozytywnej energii i radości nosi w sobie ten Ironman z Poznania. Sergio Valenzano po raz pierwszy odwiedzi Polskę a na scenie, podobnie jak jego rodak podczas pierwszej edycji maratonu, pokaże swój włoski temperament. Portugalski prezenter Dino Pedras od lat z powodzeniem działający w branży fitness wzbudza entuzjazm wszędzie gdziekolwiek się pojawi. Nad Wisłą będzie to również jego pierwsze spotkanie z Polakami. Jeśli ma być aktywność, słońce, plaża i mnóstwo zabawy, to nie może zabraknąć „eksperta w tej dziedzinie”, gościa z Hiszpanii. W tym roku zaszczyci swoją obecnością oraz poprowadzi finałową klasę, na co dzień mieszkający w Maladze, Robbie Ambrosini.

Partner imprezy, producent napojów izotonicznych dla aktywnych 4MOVE zobowiązał się ugasić pragnienie wszystkich uczestników, a po zakończeniu, kiedy zajdzie już słońce, na podtrzymanie energii i gorącej atmosfery Plaża Kraków Beach Club Swimming Pool Restaurant & Cafe zaprosi na after beach party do białego rana.

Data: 25 sierpnia 2012/ sobota
Miejsce: Plaża Kraków
ul. Ludwinowska 2
Start: 14:00

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Rak’n’Roll i Panache Sport namawiają do dotykania piersi!
Next post Sprzęt do pilatesu