Fit Fabric 3.0 Vis-a-Vis Ciebie

Fit Fabric 3.0 Vis-a-Vis Ciebie

0 0
Read Time:2 Minute, 10 Second

Klub Fit Fabric otwiera trzeci klub. Najnowsza placówka powstaje w północnej części Łodzi. Otwarcie zaplanowane jest w marcu 2015 a między 6 i 13 grudnia br warto się wybrać na stoisko Fit Fabric w Vis-a-vis, gdzie ruszy przedsprzedaż karnetów w promocyjnych cenach i z upominkami.

Lokalizacja zadowoli mieszkańców Radogoszcza i Zgierza. Klub zajmie blisko 1800 m. kw. powierzni nowego centrum handlowego Vis a Vis przy ulicy Zgierskiej, tuż przy wyjeździe z miasta.

fit-fabric

Fani treningu siłowego mogą liczyć na naprawdę pokaźną strefę ciężarów, dodatkowo uzbrojoną w klatkę do crossfitu z osprzętem. Nikomu zabraknie też maszyn cardio – strefa ta wyposażona będzie w 18 bieżni, 9 orbitreków, 2 nowoczesne steppery i 8 rowerów.

Przewidziane są 3 sale zajęciowe, w tym jedna na 25 stanowisk, dedykowana spinningowi cieszącemu się w Fit Fabric szczególnym powodzeniem.

Fit Fabric stawia także na odpoczynek – w obiekcie znajdą się 2 sauny, darmowy Kids Club oraz pokój do masażu. Klub będzie otwarty w godzinach od 6:00 do 23:00 z grafikiem wypełnionym zajęciami już od wczesnego ranka. Fit Fabric 3.0 w

Vis a Vis będzie naszym trzecim klubem, powstałym w przeciągu zaledwie dwóch lat od powstania marki. Dwa pierwsze stały się najpopularniejszymi klubami fitness w mieście. Zarówno dzięki ofercie jak i wyjątkowej atmosferze. Kultowy klub przy Włókniarzy i całodobowy przy Kilińskiego, to miejsca, w których nasi liczni klienci realizują się wśród przyjaciół, z którymi oprócz treningu miło spędzają czas, zwłaszcza ten wyrwany z trudem z codziennej gonitwy – mówi Dominik Heftowicz – brand manager Fit Fabric. Oferujemy ponad 100 godzin różnorodnych zajęć tygodniowo i największe w mieście strefy walki (Fight Fabric) i crossfitową (Cross Fabric. Dziesiątki trenerów personalnych pomagają klientom w zmianie stylu życia na lepsze – dodaje.

Marka Fit Fabric istnieje od 2012 roku. Po otwarciu klubu przy skrzyżowaniu Włókniarzy/Legionów marka wypracowała sobie opinię klubu o najwyższej jakości usług fitness, z przyjacielską atmosferą i zróżnicowaną ofertą cenową. Na popularność Fit Fabric 1.0 wpłynął fakt honorowania kart Benefit/Fit Profit oraz Ok System, a także różnorodność aktywności, jaką proponuje klub – znajdują się tam 4 korty do squasha, dwie klatki do crossfitu, strefa Fight Fabric z 200 m. kw. mat do sportów walki i profesjonalny oktagon. Ponadto na terenie klubu działa Kids Club, w którym opiekunka czuwa nad dziećmi w czasie treningu rodziców. Rosnąca popularność marki i zapotrzebowanie na kolejny klub zaowocowało 13 maja 2014r. otwarciem pierwszej w Łodzi całodobowej siłowni Fit Fabric 2.0 na ulicy Kilińskiego. To jedyny klub w Łodzi otwarty w nocy, o powierzni 1600 m. kw., na którego terenie znajdują się 3 sale fitness (w tym jedna spinningowa), duża strefa ciężarów i cardio oraz boks crossfitowy z osprzętem.

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Hexoskin – inteligentna odzież termiczna
Next post Uzależnienie od słodyczy – jak się od niego uwolnić?