Już wkrótce testujemy HH Dry Elite

Bieganie w zimie wymaga od nas możliwie najlepszej ochrony przed niskimi temperaturami ale również i odpowiedniej wentylacji ciała. Już wkrótce testy bielizny termoaktywnej HH Dry Elite.

Czekamy właśnie na wyśmienite produkty marki Helly Hansen, które dotrą do redakcji jeszcze przed świętami. Produkty zostaną dokładnie przez nas przetestowane oraz sprawdzimy ich jakość oraz przydatność podczas biegania w chłodniejsze pory roku.

hh-dry-elite-zip

Już wkrótce pierwsze wrażenia z testów oraz więcej informacji o produktach HH. Jednocześnie pragniemy poinformować, o rozpoczęciu stałej współpracy z marką Helly Hansen oraz zapowiadamy przyszłe testy innych elementów odzieży HH.

Zdradzamy odrobinę technologicznych ciekawostek związanych z tym ubiorem:

Helly Hansen® DRY™

HH® DRY™ to lekka bielizna, idealna do intensywnej aktywności w umiarkowanych i chłodnych temperaturach. Żadna inna bielizna nie odprowadza wilgoci lepiej. Wykorzystuje technologią Lifa® Stay Dry. Tkanina Lifa® ma zdolność do wchłaniania 40% więcej wilgoci niż jej wiodący konkurent – poliester. Idealna do biegania, hikingu, wspinaczki i wyczynowego żeglarstwa.

Więcej o ofercie HH: www.hellyhansen.com

Dołącz do naszej grupy, porozmawiaj o fitnessie, poznaj znajomych, ćwicz z nami: Fitness & Bieganie