Jabra Sport Coach – Test słuchawek dla aktywnych

Jabra Sport Coach – Test słuchawek dla aktywnych

0 0
Read Time:2 Minute, 48 Second

Od ponad dwóch tygodni w naszych treningach towarzyszą nam słuchawki Jabra Sport Coach. Jak to bywa z nowymi technologiami warto czasem sprawdzić co nowego się pojawiło dla aktywnych a z Jabrą zostaniemy na dłużej.

Ergonomia

Ergonomia jest na najwyższym poziomie. Na samym początku musieliśmy sprawdzić wielki zestaw gumek pasujących do każdego rodzaju ucha. A jest w czym wybierać, nikt nie będzie zawiedziony dostępną liczbą możliwych kombinacji. Czyli dla każdego ucha coś miłego. Słuchawki są również bardzo wygodne w noszeniu i nie ma problemu z ich używaniem. Pierwsze testy zrobiliśmy na trasie biegowej o długości 7km. Słuchawki nie wypadały, nie czuliśmy, że mamy je na sobie. Przyciski są w dobrym miejscu a cały zestaw idealnie sprawdza się we współpracy zarówno z Iphonem jak i Ipadem. To drugie urządzenie może być bardzo przydatne podczas ćwiczeń wysiłkowych. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość zapałzowania treningu i jego wznowienia za pomocą przycisku umieszczonego na lewej słuchawce.

Jabra-Sport-Coach2

Pierwsze wrażenia:

Testy słuchawek rozpoczęliśmy od sprawdzenia ich przydatności podczas biegania. Sprawdziły się wyśmienicie i pozwoliły za pomocą wbudowanego testu przygotować profil naszych możliwości. Pomaga to w późniejszym doborze ćwiczeń do naszych możliwości fizycznych. A jest w czym wybierać jeśli chodzi o ćwiczenia.

Ćwicz gdzie i jak chcesz bez ograniczeń

Częste wyjścia do klubów fitness wiążą się z wycieczką i wymaganiem przebywania w obiekcie. A co gdy wyjeżdżasz na zawody lub wakacje i chcesz nadal utrzymywać się w formie? Taki problem mieliśmy my… z nowymi słuchawkami, możemy ćwiczyć gdzie i kiedy chcemy pozostając w świetnej kondycji i zwiększając swoje fit-predyspozycje. Tak naprawdę od nas zależy jakiego typu ćwiczenia są dla nas ważne i co chcemy uzyskać. Oprogramowanie daje nam możliwość ustalenia goli jakie chcemy osiągnąć a monitoring naszych poczynań i stanu organizmu pomoże w śledzeniu wyniku pracy.

app

Wolność podczas ćwiczeń

Słuchawki są wygodne i lekkie. Dodatkowo pozwalają nam cieszyć się naszą ulubioną muzyką. Ich zasięg sięgający 10m jest idealny do ćwiczenia bez obciążania nas dodatkową wagą urządzenia. Nie ma zbędnych kabli a wyniki od razu wskakują nam na urządzenie mobilne. Czego więcej chcieć od urządzenia do treningu? Teraz słuchawki Jabra Sport Coach są naszym stałym „osobistym trenerem” a ćwiczenia nie wymagają od nas posiadania wyrafinowanego sprzętu. Dzięki zaplanowanym dla nas treningom możemy sami wybrać jaką część ciała i w jaki sposób trenujemy.

Słuchawki Jabra w naszym Squash Team

Tak bardzo podoba się nam produkt, że jest on naszym głównym narzędziem podczas ćwiczeń wysiłkowych w treningach naszego teamu Squash’a (www.squashme.pl). Od ponad 3 miesięcy trwają nasze treningi amatorskiej drużyny Squash’a. Skupiamy się na wszystkim co jest ważne dla Amatora chcącego poważnie myśleć o squashu. Treningi siłowe są ważnym elementem w celu dojścia do właściwej kondycji i siły fizycznej. Słuchawki Jabra są teraz z nami podczas licznych wyjazdów po Polskich klubach Squash oraz podczas cotygodniowych treningów.

Oto najważniejsze cechy:

 • słuchawki douszne odporne na pot, zgodne z certyfikatem IP55
 • zintegrowany czujnik ruchu TrackFit
 • komunikacja Bluetooth (wymagana zgodność z wersją 4.0), parowanie przez NFC (do 8 urządzeń, możliwość jednoczesnego połączenia z dwoma urządzeniami)
 • wspierane profile Bluetooth: A2DP v1.2, głośnomówiący v 1.6, AVRCP v1.4
 • zasięg: 10 m
 • czas pracy 5,5 godziny, ładowanie 2 godziny, czuwanie 10 godzin
 • głośnik: 6 mm, przenoszenie 20 Hz – 20 kHz, czułość 94 dB SPL przy 1 mW/1kHz
 • mikrofon: 100 Hz – 8 kHz, czułość 14 dB +/- 3 dB (SWR)
 • masa: 16 gramów
 • przewód (wokół głowy): 60 cm
 • ładowanie USB: złącze mikro, przewód 31 cm

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Niech Twój trening nabierze koloru z butami adidas!
Next post Która formę treningu wybrać – poradnik