Już wkrótce testujemy HH Dry Elite

Już wkrótce testujemy HH Dry Elite

0 0
Read Time:46 Second

Bieganie w zimie wymaga od nas możliwie najlepszej ochrony przed niskimi temperaturami ale również i odpowiedniej wentylacji ciała. Już wkrótce testy bielizny termoaktywnej HH Dry Elite.

Czekamy właśnie na wyśmienite produkty marki Helly Hansen, które dotrą do redakcji jeszcze przed świętami. Produkty zostaną dokładnie przez nas przetestowane oraz sprawdzimy ich jakość oraz przydatność podczas biegania w chłodniejsze pory roku.

hh-dry-elite-zip

Już wkrótce pierwsze wrażenia z testów oraz więcej informacji o produktach HH. Jednocześnie pragniemy poinformować, o rozpoczęciu stałej współpracy z marką Helly Hansen oraz zapowiadamy przyszłe testy innych elementów odzieży HH.

Zdradzamy odrobinę technologicznych ciekawostek związanych z tym ubiorem:

Helly Hansen® DRY™

HH® DRY™ to lekka bielizna, idealna do intensywnej aktywności w umiarkowanych i chłodnych temperaturach. Żadna inna bielizna nie odprowadza wilgoci lepiej. Wykorzystuje technologią Lifa® Stay Dry. Tkanina Lifa® ma zdolność do wchłaniania 40% więcej wilgoci niż jej wiodący konkurent – poliester. Idealna do biegania, hikingu, wspinaczki i wyczynowego żeglarstwa.

Więcej o ofercie HH: www.hellyhansen.com

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Hiszpańskie oliwki w walce z otyłością
Next post Crossfit – to nie jest magiczna pigułka – doznania pierwszoklasisty