Jak się nosi HH Dry Elite – pierwsze wrażenia

Jak się nosi HH Dry Elite – pierwsze wrażenia

0 0
Read Time:34 Second

Jak wiadomo z naszego poprzedniego wpisu otrzymaliśmy do pełnego testowania nową bieliznę HH Dry Elite. Jest ona poddawana od blisko tygodnia testom podczas biegania i ćwiczeń crossfit.

hh-dry-elite-zipPo pierwszych testach możemy powiedzieć, iż sama bielizna jest wykonana z bardzo dobrej jakości materiałów. Nosi się ją wygodnie i wydaje się być naprawdę bardzo udanym modelem. Szczerze mówiąc w tym przedziale cenowym spodziewaliśmy się znacznie gorszej jakości.

Jest to dobra wiadomość dla wszystkich nie chcących inwestować w bieliznę więcej niż 500zł za cały komplet. Produkt jest miły dla ciała nie zanotowaliśmy też żadnych obtarć wywołanych przez bieliznę. Myślę, że już teraz po tygodniu korzystania, możemy wystawić dość pozytywną opinię dla HH Dry Elite.

Wstępna opinia o bieliźnie HH Dry Elite
 • 8.5/10
  Jakość wykonania - 8.5/10
 • 9/10
  Uniwersalność przeznaczenia - 9/10
 • 8/10
  Dopasowanie do ciała - 8/10
 • 9/10
  Wygoda biegania - 9/10
 • 8.5/10
  Wygoda w Crossfit/fitness - 8.5/10
 • 9/10
  Cena/Jakość - 9/10
8.7/10

HH Dry Elite

Korzystanie z HH Dry Elite jest bardzo przyjemne. Jest to solidny produkt, który testujemy dopiero 7 dni. Pełna informacja odnośnie testu produktu zostanie przedstawiona minimum po miesięcznym korzystaniu. Oceny wstępne mogą ulec zmianie wraz z postępem testu.

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Oliwkowy konkurs zakończony
Next post Przedświąteczne kalorie czyli ile spalamy szykując się do Wigilii