Pilates dla każdego

Pilates dla każdego

0 0
Read Time:1 Minute, 5 Second

Ćwicz zawsze i wszędzie – nowa łagodna metoda Pilatesa. Metoda Pilatesa to obecnie najszybciej rozwijająca się odmiana fitnessu, w grupach ćwiczeniowych powstających  w całym kraju, jednak jej krytycy uważają, że klasyczne programy wymagają sprzętu dostępnego tylko w salach gimnastycznych.

„Pilates dla każdego” czyni ten rodzaj ćwiczeń dostępnym dla każdego, bez względu na stopień sprawności fizycznej, oferując trening całego ciała z wykorzystaniem jedynie maty, krzesła i ręcznika czy koca.

Denise Austin wyjaśnia, jak i dlaczego te ćwiczenia mogą  posłużyć każdemu w rozmaity sposób: wzmocnić, wyciągnąć i tonizować mięśnie; poprawić giętkość, zmysł równowagi i postawę; kontrolować oddychanie; uspokoić myśli i zmienić sens życia.
Prowadzi czytelników przez serię powiązanych ze sobą ćwiczeń, dla ułatwienia ilustrowanych zdjęciami. Jednocześnie demonstruje technikę „dwa wdechy, dwa wydechy”, którą doskonale opanowała.

Wszystkie ćwiczenia są opatrzone ilustracjami oraz wskazówkami ułatwiającymi poprawne ich wykonanie. Załączono również mini – programy pomagające ćwiczącym szybko poprawić formę i zrzucić nadwagę, jak też specjalne rady dla początkujących lub osób w kiepskiej formie, ze schorzeniami pleców albo sztywnością i bólem stawów.

Danie Austin jest gwiazdą 35 bestsellerowych kaset wideo o ćwiczeniami, które zostały sprzedane w milionach egzemplarzy, a ponadto prowadzi własny program fitnes w amerykańskiej telewizji. Jest to jej czwarta książka.

Rok wydania: 2003
Stron: 308
Oprawa: broszura
Format: 187/245
Pakowanie:  10
Tłumacz: Olga Królicka

Kod: 83-7298-490-5
Autor: Austin, Denise

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Kosmetyki profesjonalne – dlaczego warto ich używać?
Next post Antyoksydanty – nasi wakacyjni sprzymierzeńcy