Nie pozwól ciału zimą stracić formę!

Nie pozwól ciału zimą stracić formę!

0 0
Read Time:3 Minute, 56 Second

Nadchodzi zima, czas lenistwa, mrozów i ciepłych herbatek po powrocie do domu. To czas, kiedy wiele zwierząt zapada w błogi wielomiesięczny sen. Nie inaczej jest z naszymi ciałami. Magazynujemy tłuszcz, bo przygotowujemy się na zimne dni. Nie musi tak być, jest kilka prostych sposobów, które sprawią, że okres zimowy nie będzie dla nas równoznaczny z przybraniem na wadze.

Dzisiejsze możliwości nie zmuszają nas już do katorżniczych diet, czy ćwiczeń, które sprawią, że nasze ciała pozostaną idealne przez cały rok. Istnieją zabiegi, które z krótkim czasie obniżą zawartość tkanki tłuszczowej w naszym ciele i ujędrnią partie tego wymagające.

Mowa o VelaSmooth i VelaShape, urządzeniach, z których regularnie korzystają gwiazdy na całym świecie, między innymi Madonna, Demi Moore, Britney Spears i Kim Kardashian. Dlaczego właśnie te metody? Są to rewolucyjne i obecnie najskuteczniejsze urządzenia do zwalczania cellulitu, odchudzania i ujędrniania. Każdego dnia na świecie wykonywanych jest 10 000 takich zabiegów.

Jak to działa?
Urządzenie VelaSmooth zawiera specjalne rolki, która wywierają podciśnienie na leczoną okolicę. Powoduje to uszkodzenie struktury włókien odpowiedzialnych za skórkę pomarańczową. Ponadto w środku głowicy umieszczony jest punkt skupiający działanie dwóch energii: podczerwieni oraz bipolarnego prądu wysokiej częstotliwości. Dzięki ssącym rolkom wyodrębnia się konkretny fragment skóry, który poddawany jest leczeniu. Dodatkowy efekt podgrzania powoduje zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych i w efekcie wygładzenie skóry. W końcu połączenie podczerwieni i prądu bipolarnego skutkuje zwiększeniem napięcia skóry.

– Leczenie składa się z 10-12 zabiegów, przeprowadzonych dwa razy w tygodniu przez 5 do 6 tygodni. Większość pacjentów dostrzeże poprawę w połowie zabiegów. Zabieg trwa od 20 do około 40 minut w zależności od lokalizacji. Po 10 zabiegach warto raz w miesiącu wykonywać zabiegi podtrzymujące efekt. Masowane obszary ciała mogą być zaczerwienione po zabiegu i mogą być ciepłe w dotyku przez kilka godzin po zabiegu – mówi prof. Paweł Surowiak, z Instytutu Dermamed we Wrocławiu

Nie inaczej jest z VelaShape, redukuje obwód ciała o 2-7 centymetrów, ujędrnia i wygładza skórę, redukuje cellulit, poprawia krążenie krwi i łagodzi bóle oraz napięcia mięśniowe.

Urządzenia te swoją rewolucyjność, jak i popularność zawdzięczają jednoczesnemu wykorzystaniu kilku rodzajów energii. Ich współdziałanie znacząco wpływa na efekt i przekłada się na wygląd naszej skóry. Wszystkie źródła aplikowane są jednocześnie do tkanki przy użyciu jednej głowicy terapeutycznej. Połączenie światła i prądu powoduje intensywne nagrzanie skóry, a energia bezboleśnie rozciąga włókna w niej zawarte, powodując jej znaczące wygładzenie.

– Działanie potwierdzone jest badaniami klinicznymi, w których zaobserwowano redukcję objawów cellulitu do 65% i średnią utratę w obwodzie bioder do 3,2 cm. W badaniach wygląd skórki pomarańczowej poprawił się bez zmiany stylu życia, diety oraz ćwiczeń, niemniej miejmy na względzie, że znacznie lepsze efekty można uzyskać łącząc ze sobą te elementy. – mówi profesor Paweł Surowiak.

Wbrew pozorom zabiegi VelaSmooth i VelaShape nie kosztują fortuny i swobodnie może sobie pozwolić na skorzystanie z nich praktycznie każda z nas. Rekomendowany program ich wykonywania przedstawia się następująco:

  • Początkowa ilość zabiegów: 4-6
  • Częstotliwość zabiegów: 1 w tygodniu
  • Czas zabiegu: 30 – 45 minut
  • Podtrzymanie efektu: 1 zabieg co 1-3 miesiące

Warto pamiętać, że zdrowy i piękny wygląd należy się każdej z nas. Teraz nie musimy już męczyć się ćwicząc godzinami na siłowni i jedząc trzy razy mniej niż powinnyśmy. Możemy wyglądać jak tylko chcemy, przy okazji jedząc to co chcemy, bo urządzenia spalą tkankę tłuszczową za nas!

O Instytucie DermaMed:
Instytut DermaMed powstał z myślą o stworzeniu najwyższej klasy ośrodka medycyny estetycznej. Interdyscyplinarny ośrodek skupiający specjalistów z dziedzin takich jak medycyna estetyczna, chirurgia plastyczna, chirurgia onkologiczna, ortopedia, chirurgia, fizjoterapia, kosmetologia i dietetyka zapewnia najwyższej jakości usługi związane z urodą, sylwetką oraz profilaktyką i zwalczaniem objawów starzenia. Instytut DermaMed oferuje kompletny panel zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz zabiegi z użyciem najnowocześniejszych urządzeń medycznych i laserów. W celu zapewnienia pełnego panelu usług proponuje również zabiegi z zakresu onkoplastyki. Centrum leczenia cellulitu to nie tylko najlepsze urządzenia z platformy Vela, ale również kompletna diagnostyka, leczenie drenujące i dietetyka. Instytut Dermamed jako pierwszy ośrodek w Polsce wprowadził do swojej oferty rewolucyjną metodę liposukcji – liposelekcję VASER. Jako pierwszy ośrodek na Dolnym Śląsku i jeden z pierwszych w Polsce wprowadził bezoperacyjną alternatywę liposukcji – lipolizę iniekcyjną. Uczestniczy także we wprowadzaniu na polski rynek medycyny estetycznej takich metod jak: Radiesse, Atlean, Lipoxome, przeszczepy własnych komórek skóry, Méthode Cellesthic, Methode Celljeunesse, lifting Ellipse Intense, bezoperacyjna rekonstrukcja piersi po oszczędzających zabiegach onkologicznych Macrolane itd. Instytut DermaMed to również szkolenia dla lekarzy, badania naukowe i liczne publikacje. Prof. Paweł Surowiak z Instytutu DermaMed jest Członkiem Założycielem i Członkiem Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, wykładowcą Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL. Jest również redaktorem naukowym następujących książek: „Atlas zabiegów z użyciem wypełniaczy w medycynie estetycznej” oraz „Atlas zastosowania toksyny botulinowej w medycynie estetycznej” i poradników dla pacjenta: Toksyna botulinowa w kosmetyce. Poradnik dla pacjentów, Wypełniacze w medycynie estetycznej. Poradnik dla pacjentów.

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post III Konferencja sportowa Thera Band Academy
Next post Fitness Academy poszukuje pracowników