Usuwanie cellulitu w gabinecie medycyny estetycznej

Usuwanie cellulitu w gabinecie medycyny estetycznej

0 0
Read Time:1 Minute, 33 Second

Cellulit, czyli skórka pomarańczowa jest niechcianym defektem skóry widocznym głównie na pośladkach oraz udach u kobiet. Jest wynikiem nierównomiernego rozłożenia tkanki tłuszczowej. Niestety, walka z cellulitem nie jest łatwa. Na szczęście, z pomocą przychodzą nam profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej.

Najczęściej cellulit kojarzymy z nadwagą, ale może być on widoczny również u osób szczupłych. Jeśli też chcesz pozbyć się cellulitu, możesz próbować stosować odpowiednie kosmetyki czy masaże. Niestety, nie zawsze takie działania przynoszą oczekiwany skutek. Trwają długo, a efekt może nie być spektakularny.

Jeśli zależy ci na tym, aby pozbyć się cellulitu skutecznie i szybko, pomyśl o skorzystaniu z zabiegów medycyny estetycznej. Dzięki nim można zapomnieć o tym problemie!

Lipoliza iniekcyjna

To metoda redukcji tkanki tłuszczowej, której celem jest usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej, a tym samym likwidacja cellulitu. Zabieg polega na wstrzyknięciu specjalnego preparatu w tkankę – doprowadza on do zniszczenia komórek tłuszczowych, które są potem naturalnie usuwane z organizmu. Zabieg ten zmniejsza też ryzyko ponownego nagromadzenia się komórek tłuszczowych w danym miejscu.

Karboksyterapia

Jeśli chodzi o skuteczne usuwanie cellulitu, to właśnie ten zabieg uznawany jest za jeden z najlepszych. Jest skuteczny i tani, a także bezpieczny. Karboksyterapia polega na podskórnym albo śródskórnym podawaniu dwutlenku węgla przez mikronakłucia. Efektem jest zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej, a tym samym cellulitem. Zbieg polecany jest też na wiotkość skóry, rozstępy, blizny, wypadanie włosów.

Zabiegi Venus Legacy 4D

To jeden z najnowocześniejszych zabiegów na cellulit. Wykorzystuje technologie multipolarnej fali radiowej, impulsowego pola magnetycznego, metodę termiczną oraz technologię Varilpulsetm. Zabieg używany jest do redukcji cellulitu, nieinwazyjnego konturowania ciała i redukcji obwodów, zagęszczania skóry, wygładzania zmarszczek. Zabieg prowadzony jest z użyciem urządzenia wyposażonego w specjalną głowicę przykładaną do skóry w problematycznych miejscach.

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Na czym polega plastyka powłok brzucha?
Next post Masz rozstępy po ciąży? Pokonaj je z Accent Prime!