Masz rozstępy po ciąży? Pokonaj je z Accent Prime!

Masz rozstępy po ciąży? Pokonaj je z Accent Prime!

Ciąża to czas, kiedy bardzo zmienia się ciało kobiety. Jedną z nieestetycznych pamiątek, jaka pozostaje na skórze młodych mam po tym okresie są rozstępy. Wiele pań zastanawia się wówczas, w jaki sposób można się ich pozbyć i odzyskać gładką skórę. Zwykle na początku stosują preparaty nawilżające, kremy i balsamy. Jeśli jednak nie przynosi to żadnych rezultatów, warto skorzystać z nieinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Jednym z najskuteczniejszych jest Accent Prime. Sprawdźmy, na czym dokładnie polega.

Dlaczego po ciąży pojawiają się rozstępy?

W trakcie ciąży każda kobieta przybiera na wadze. To jak najbardziej naturalny proces, w jej ciele rośnie przecież małe dziecko. Dodatkowe kilogramy wpływają jednak na szybkie rozciąganie się skóry, co z kolei doprowadza do powstania rozstępów. Włókna kolagenowe stają się coraz słabsze, pękają i dlatego właśnie powstają później charakterystyczne blizny. Na początku rozstępy mają czerwono-fioletowy kolor, wraz z upływem czasu jaśnieją, mimo to są bardzo widoczne na skórze. Rozstępy po ciąży najczęściej pojawiają się na brzuchu, piersiach, udach i pośladkach.

Usuwanie rozstępów po ciąży z Accent Prime

Szybkie i skuteczne usuwanie rozstępów w Klinice Miracki w Warszawie przeprowadza się m.in. za pomocą Accent Prime. W urządzeniu zastosowano technologię w formie skojarzonej: fal ultradźwiękowych oraz fali radiowej. Zabieg jest bezpieczny i nieinwazyjny. Może być przeprowadzony bez względu na fototyp oraz grubość skóry. Urządzenie ma wbudowany system chłodzenia, co zapewnia komfort pacjentowi. Podczas zabiegu do danej partii ciała przykłada się specjalną głowicę (w kształcie talerza). Pojedyncza sesja trwa zaledwie 20 minut. Po zakończeniu procedury można od razu powrócić do codziennych czynności, nie jest wymagany czas rekonwalescencji. Zwykle zaleca się przeprowadzenie cyklu od 4 do 6 zabiegów. W przypadku rozstępów najlepiej działać od razu po ich pojawieniu się, wówczas mamy największe szanse na całkowite usunięcie blizn.

Efekt zabiegu Accent Prime

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak najlepsze rezultaty zauważymy po całym cyklu zabiegowym. Wówczas nastąpi regeneracja i przebudowa tkanek, co wpływa na wypłycenie blizn oraz redukcję rozstępów.

Accent Prime nie tylko dla młodej mamy

Zabieg ma szerokie zastosowanie. Pozwala zredukować nadmiar miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej, wymodelować sylwetkę, a nawet przeprowadzić bezinwazyjny lifting twarzy. Wibracje ultradźwięków skutecznie niszczą komórki tłuszczowe, a te są następnie usuwane z organizmu przez układ limfatyczny. Zabieg jest również polecany do usuwania cellulitu. To także świetny sposób na ujędrnienie wiotkiej skóry. Jak widać, nie bez powodu Accent Prime nazywany jest w medycynie estetycznej agentem do zadań specjalnych.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

  • ciąża i karmienie piersią,
  • rozrusznik serca,
  • choroba niedokrwienna serca,
  • ciężkie choroby nerek i wątroby,
  • choroby nowotworowe,
  • stany zapalne i infekcje skóry.

Więcej o rozstępach przeczytasz na stronie: http://klinikamiracki.pl/encyklopedia/rozstepy-na-skorze/

Previous post Usuwanie cellulitu w gabinecie medycyny estetycznej
Next post Nowy rok, nowa/nowy Ty! Jak utrzymać postanowienia?