Usługi concierge i zdrowy styl życia

Usługi concierge i zdrowy styl życia

0 0
Read Time:1 Minute, 47 Second

Dbałość o zdrowe nawyki żywieniowe i odpowiednią dawkę aktywności fizycznej każdego dnia utrudniają w znacznym stopniu stres, praca i codzienne zabieganie. Dla osób, które nie mają czasu na gotowanie i wymyślanie układów ćwiczeń samodzielnie, powstał szereg usług concierge. Dzięki nim dbanie o zdrowie i piękną sylwetkę staje się znacznie łatwiejsze nawet, gdy ma się niewiele wolnego czasu.

Catering dietetyczny i trener personalny

Usługi concierge pomagają organizować czas i aktywności osobom, które nie mają możliwości samodzielnego planowania wielu rzeczy. Rynek tego typu usług jest niezwykle rozbudowany. Klasyczny escorting oferowany na przykład przez https://www.maxes-angels.com/, planowanie wakacji, wesel, kolacji towarzyskich czy oferowanie gotowych posiłków dietetycznych to tylko część z usług, które można zamówić, by ułatwić sobie życie.

W przypadku zdrowego stylu życia najważniejsze są usługi związane z możliwością zamówienia gotowych, smacznych i lekkostrawnych posiłków, dzięki którym bez trudu zrzuci się zbędne kilogramy i poprawi się stan swojego zdrowia. Posiłki są dostarczane każdego dnia o dowolnie wskazanej porze, zapakowane w pojedyncze pudełka. W każdym z nich znajduje się jeden posiłek, którego skład jest ułożony przez dietetyka i odpowiednio zbilansowany.

Prócz zdrowych posiłków można skorzystać z usług trenera personalnego, który odpowiednio do sprawności fizycznej, wieku i wyznaczonego celu opracuje trening, pozwalający schudnąć, rozbudować masę mięśniową lub poprawić wydolność organizmu. Trener dba o prawidłowe przygotowanie zestawu ćwiczeń, a następnie pilnuje, aby każde z nich było wykonywane poprawnie. Dzięki jego pomocy ciało staje się silniejsze, jędrniejsze i zdrowsze.

squash-players-sitting-on-sofa

Usługi dla każdego

Zmieniający się rynek usług concierge dostosowuje się do potrzeb różnych grup. Część usług jest kierowana jedynie do bogatych klientów, a inne do średnio zamożnych klas. Bez względu na to, czy zamierza się korzystać z usług związanych ze zdrowym stylem życia, czy też znaleźć osobę, która przewiezie wskazaną paczkę z miejsca na miejsce, można zamówić usługę, która spełni nawet największe wymagania. Co ciekawe, oferowane obecnie usługi związane ze zdrowym stylem życia jeszcze do niedawna nie były w Polsce dostępne, jednak niemalże natychmiast po ich wejściu na krajowy rynek, okazało się, że zapotrzebowanie na nie jest wysokie. Z tego powodu rynek ten szybko się rozrasta i wzbogaca się co jakiś czas o nowe usługi związane z dbałością o dietę i aktywność fizyczną.

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Fitness – zadbaj o ciało i duszę
Next post Biegasz? Biegaj bezpiecznie!