Książka „Projekt: Zdrowe życie”

Książka „Projekt: Zdrowe życie”

Zdrowia nie kupisz, ale możesz o nie zadbać. 
Według badania opublikowanego przez naukowe czasopismo medyczne „The Lancet” niewłaściwe nawyki żywieniowe oraz zła dieta prowadzą do 11 mln zgonów rocznie na całym świecie.

W dobie mass mediów codziennie zderzasz się ze sprzecznymi informacjami. W sieci możesz znaleźć tysiące dziwnych porad dietetycznych.

Czy warto wierzyć informacjom publikowanym w mediach społecznościowych przez blogerów i influencerów?

Jak się okazuje, na tegorocznym Europejskim Kongresie Otyłości naukowcy wzięli pod lupę wskazówki żywieniowe i treningowe publikowane przez wpływowych blogerów. Odkryli, że w ośmiu na dziewięć przypadków są one po prostu wyssane z palca.

Na każdym kroku reklamowane są coraz nowsze, wymyślne rozwiązania – detoks, diety eliminacyjne czy cudowne suplementy, które nie dość, że nie działają, to mogą być wręcz szkodliwe i psuć relację z jedzeniem.

Koniec z tym!

W tej książce połączyłem rzetelną wiedzą popartą badaniami naukowymi z moim wieloletnim doświadczeniem, które przełożyło się na ponad 1000 zadowolonych podopiecznych. Przedstawiłem wszystkie kluczowe informacje o zdrowym stylu życia – wskazówki, jak jeść, jak się ruszać, ile spać i co pić.

Zbuduj dobre nawyki i poczuj się świetnie we własnym ciele – zacznij Projekt: Zdrowe życie!

Dietetyk kliniczny Michał Wrzosek

408 stron 
396 badań naukowych 
12 rozdziałów 
50 infografik
49 praktycznych przepisów

O autorze:

Dyplomowany dietetyk i wykładowca akademicki. W odróżnieniu od wielu „doradców żywieniowych” ukończył specjalistyczne studia na Warszawskim Uniersytecie Medycznym, gdzie uzyskał tytuł dietetyka klinicznego.

Jego autorska dieta pomogła już ponad 1100 osobom – historie metamorfozy niektórych z nich znajdziesz na jego stronie internetowej. Łączy własne doświadczenie z wiedzą popartą rzetelnymi badaniami naukowymi i wykorzystuje sposoby, dzięki którym możliwe jest osiągnięcie wymarzonej sylwetki i dobrego samopoczucia. Są to zasady diety, których sam przestrzega i którymi kieruje się, układając plany dietetyczne dla podopiecznych. Dzięki temu z ręką na sercu może powiedzieć, że 99% osób realizujących te zasady zawsze osiąga swój cel i utrzymuje dobre rezultaty.

Parametry książki:

Tytuł: Projekt: Zdrowe życie
Autor: Michał Wrzosek
Format: 165×215 mm, okładka półtwarda (oprawa zintegrowana)
Liczba stron: 408 stron
Data premiery: 18 listopada 2019 r.
Strona WWW: http://projektzdrowezycie.pl

Previous post Legginsy fitness na Pricelesso
Next post Opony rowerowe zimowe, uniwersalne czy może terenowe? Poradnik dla cyklisty, który żadnej pogody się nie boi