Tuan Club

Tuan Club

0 0
Read Time:1 Minute, 5 Second

Tuan Club to nowoczesny kompleks sportowy oraz Day Spa. Miejsce stworzone dla wymagających klientów, prowadzących aktywny tryb życia, szukających jednocześnie spokoju i relaksu. Unikatowa kompleksowość klubu i gabinetów Spa oraz bogata oferta zajęć, także dla najmłodszych, pozwalają przyjemnie spędzić wolny czas razem z rodziną i przyjaciółmi.

Budynek został zaprojektowany przez Sławomira Hryniewicza – wybitnego architekta, członka Stowarzyszenia Architektów Polskich. Łączna powierzchnia budynku wraz z nowoczesną halą tenisową wynosi 4500m2. Przy budynku na powierzchni 1731m2znajdują się też 3 korty otwarte o sztucznej nawierzchni Novacrylic Soft, które w sezonie zimowym są zadaszone nowoczesną ogrzewaną halą pneumatyczną.

Zgodnie z innowacyjną architekturą klubu, wnętrze wykonano z najlepszej jakości materiałów budowlanych, w tym kamienia, szkła i drewna egzotycznego. Stylistyka utrzymana jest w stylu minimalistycznym z przewagą betonu i stali. Klub wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt i materiały do budowy obiektów sportowych, w tym:

6 kortów do tenisa Novacrylic Soft
5 kortów do badmintona Victor
2 korty do squash McWill
siłownia wyposażona w 31 stanowisk Technogym
sala indoor cycling z rowerami TomaHawk
2 sale fitness
basen rekreacyjny z częścią wellness (jacuzzi, sauny, łaźnie)

Więcej: http://www.tuanclub.pl/

Tuan Club Sport & Spa został otwarty w styczniu 2009 roku po 2 latach prac inwestycyjnych i budowlanych. Po roku fukcjonowania Tuan Club liczył już 500 stałych klubowiczów.

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Mel B – 10 minutowy trening brzucha
Next post Jak zadbać o aktywny tryb życia podczas zimy?