Opaski na telefon – komfort podczas treningu

Opaski na telefon – komfort podczas treningu

0 0
Read Time:3 Minute, 3 Second

Jeśli kolejny raz nie wyszedłeś biegać, a zamiast tego ślęczysz nad komputerem, sprawdzając pocztę, to znak, że zatrzymałeś się w poprzedniej epoce. Czas na zmiany! W biznesie i w życiu prywatnym.

Wszystko, co robisz, możesz wykonywać lepiej, szybciej, produktywniej. Korzystając z dobrodziejstw technologii, w sekundę łączysz się z Australią w interesach, dzwonisz do brata w Londynie czy wysyłasz księgowej faktury na drugi koniec miasta. Zamawiasz jedzenie na określoną godzinę, bukujesz bilet na weekend do kina i sprawdzasz, o której przyjeżdża pociąg Kaśki czy Julki na dworzec. Uważasz, że musisz nadążać za zmianami, dostosowywać się do otoczenia i planować czas według potrzeb wszystkich. Jesteś Ty i Twoja pasja, a to, co dookoła, jest oczywiście ważne, ale nie za wszelką cenę.

Być albo mieć. Albo być i mieć

I tak realizowałeś się, robiłeś to, co lubisz, biegałeś codziennie i nagle zauważyłeś, że masz kilka rzeczy w plecy. Że nagle, z niczego, jakimś dziwnym trafem od miesiąca nie gadałeś z bratem, w kinie nie byłeś wieki, a na obiad od dawna już odgrzewasz to, co mama Ci podrzuci. Faktury wysyłasz nocami, rano wstajesz z podkrążonymi oczami, by zacząć kolejny dzień z niezrobionymi na czas rzeczami.

Albo zgoła inaczej. Wszystko masz na czas. Uwijasz się, by niczego nie zaniedbać, i wszystko Ci się udaje. Lub niemal wszystko, bo w tym całym zamieszaniu codziennego życia zatraciłeś siebie i swoje pasje. Nie masz czasu na to, co sprawia Ci radość. I choć pniesz się po szczeblach kariery, a Twoje życie towarzyskie kwitnie, to czegoś Ci brakuje. I nie jest to wciąż rosnący brzuch, lecz endorfiny produkowane podczas treningów.

Opaski na telefon do biegania – połączenie tego, co chcesz, z tym, co musisz

Okazuje się, że wbrew pozorom połączenie przyjemnego z pożytecznym nie musi być trudne. Szczególnie jeśli technologii pomagają kolejne świetne pomysły. I tak na przykład aż dziw, że producenci telefonów komórkowych (lub operatorzy sieci) nie prowadzą sprzedaży komplementarnej telefonu i opaski na telefon do biegania. Taka podstawowa ochrona telefonu przyda się w każdej sytuacji, a tym bardziej Tobie – aktywnemu, dbającemu o swoją kondycję człowiekowi. Przekonałeś się o tym podczas ostatniego treningu, kiedy tylko cud uratował Cię przed zmierzeniem się twarzą w „twarz” z nowo wybudowaną ścieżką dla biegaczy. W normalnych warunkach, czyli tak, jak biegałeś wcześniej – bez telefonu, leżałby on oczywiście bezpieczny na stole, ale podczas treningów, gdy mierzyłeś czas czy wydatek energetyczny na swoim smart fonie, wprost z kieszeni wylądowałby pewnie w kałuży. I tyle miałbyś z nowego nabytku. Opaski na telefon do biegania umożliwiają monitorowanie aktywności i komfort podczas biegu. Nawet w trudnych warunkach zapinana kieszeń opaski utrzymuje telefon wewnątrz pokrowca, zapewniając mu bezpieczeństwo, a Tobie spokojny trening. Od kiedy używasz opaski, zauważyłeś, że da się połączyć wszystko. Nagle terminy nie są problemem, a pasja przeszkodą w ich dotrzymywaniu. Zniknęły wyrzuty sumienia powodowane niedotrzymaniem obietnic, zaniedbywaniem kontaktów, odnalazłeś siebie, bo wreszcie robisz to, co kochasz. Biegasz, a w trakcie treningu jednym palcem obsługujesz telefon: dzwonisz, odbierasz, wysyłasz, zamawiasz. Oszczędzasz czas.

Zalety opaski na telefon

Oprócz tego warto wspomnieć, że opaska jest praktyczna i wygodna. Regulacja obwodu sprawia, że można ją dopasować do każdego biegacza. Nieważne więc, czy jesteś potężnie zbudowany, czy raczej reprezentujesz wagę kogucią – będzie na Ciebie pasować. Przy tym nie zaburzy Ci swobody ruchu podczas treningu. Opaska jest niemal niewyczuwalna. Nie raz o niej zapomnisz. Na szczęście prędzej czy później telefon zadzwoni i przypomni o jej istnieniu. Wygoda użytkowania opaski i wygodna obsługa telefonu to niewątpliwie poprawa bezpieczeństwa na trasie. Z opaską nie grzebiesz po kieszeniach, nie szukasz smartfona, jedynie odbierasz i w trybie głośnomówiącym załatwiasz swoje sprawy.

I co? Nie uważasz, że potrzebujesz opaski na telefon do biegania i to jest czego Ci brakowało? Jeśli jeszcze masz wątpliwości, zapraszamy na www.360sklep.pl.

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Niezborność – czym jest, jakie są jej przyczyny, objawy oraz sposoby leczenia?
Next post Na co jest aspiryna? Czy poradzi sobie z przeziębieniem?