Korekta nosa

Korekta nosa

0 0
Read Time:1 Minute, 43 Second

Nos uznawany jest za główny element twarzy, który wpływa na wygląd całej buzi. Potrafi nie tylko odmienić rysy, ale przede wszystkim upiększyć. Trudno nie przyznać racji tym, którzy nie są zadowoleni z wyglądu swojego nosa i postanawiają poprawić go operacją plastyczną.

Young woman checks her nose in the mirror

Jeżeli jesteś zainteresowana wykonaniem takiego zabiegu, to koniecznie przeczytaj nasz artykuł. Przekonaj się, czy wizyta i chirurga to jedyna opcja i na czym polega operacja nosa kostnego?

Różne rodzaje korekty nosa

Do chirurgów plastyków zgłaszają się różni pacjenci. Niektórzy ze względu na posiadany bardzo widoczny garb lub krzywy kształt nosa, oczekują silnej ingerencji chirurga, która będzie obejmować nie tylko chrząstki, ale również kości. Inną grupę pacjentów stanowi ci, którzy chcą tylko lekko wymodelować kształt nosa. Warto wiedzieć, że w takim przypadku wykonanie operacji nie jest niezbędne, ponieważ czasami można do tego celu użyć wypełniaczy.

Chirurgiczna korekta nosa jest jednak najczęściej wybierana przez pacjentów, ponieważ wielu z nich ma taki kształt, który szpeci całą twarz. Choć nie można powiedzieć jednoznacznie, jaki model nosa jest najbardziej idealny, to doświadczony chirurg jest w stanie dostosować jego kształt do indywidualnych cech twarzy. Dobrze dobrany nos do urody to recepta na uzyskanie piękniejszego, a często również młodszego wyglądu.

Nos jest najbardziej widocznym organem. Korekta jego kształtu powinna być wykonana nie tylko w sposób bardzo estetyczny, ale również wartościowy pod względem zdrowotnym. Często jest tak, że naturalny nos pacjenta jest nie tylko nieatrakcyjny wizualnie, ale również posiada krzywe przegrody, które znacząco utrudniają oddychanie i bywają powodem regularnego łapania różnych chorób układu oddechowego, a przede wszystkim infekcji. Doświadczony chirurg plastyk powinien wykonywać operacje wielokierunkowo, czyli dbając o efekt kosmetyczny oraz późniejsze samopoczucie pacjenta.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat korekty nosa i polecanych klinik, w których można wykonać operację, to wejdź na stronę www.tourmedica.pl.

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Ćwiczenia na stres
Next post Porady związane ze zwalczaniem suchego kaszlu w nocy.