Jak sprawić, by włosy miały lśniący kolor?

Jak sprawić, by włosy miały lśniący kolor?

0 0
Read Time:1 Minute, 29 Second

Marzeniem wielu kobiet jest posiadanie długich, lśniących i odżywionych włosów. Niektóre z nas uważają, że taki efekt można uzyskać jedynie korzystając z profesjonalnych zabiegów w salonach kosmetycznych. Nie jest to prawdą. Wystarczy tylko dobrać właściwe kosmetyki, a będziesz mogła cieszyć się z włosów niczym hollywoodzka gwiazda.

Lśniące włosy = zdrowe włosy

Tylko zdrowe włosy pięknie lśnią i prezentują się w nienaganny sposób. Podstawą jest ich właściwe odżywienie. Jeżeli łuski włosów przylegają do siebie, nie ucieka z nich wilgoć. A tym samym nie puszą się i nie wykręcają we wszystkie strony. Nie ma żadnych problemów z ich układaniem. Oczywiście trzeba pamiętać, że nikt nie ma idealnych włosów. Można jednak zbliżać się do ideału używając wysokiej jakości produktów kosmetycznych. Możemy je nabyć w wielu sklepach internetowych m.in. na pl.Oriflame.com. Właściwa pielęgnacja włosów przyczyni się do uzyskania właściwych efektów, z których będziemy po prostu zadowoleni.

Sposoby na właściwe odżywienie włosów

Podstawą pielęgnacji włosów jest stosowanie delikatnych szamponów o bardzo dobrym składzie. Oczywiście nikomu nie należy przypominać, że włosy, podobnie jak całe ciało, trzeba myć codziennie. W ten sposób uda się usunąć z nich toksyny i wszelkie zabrudzenia, które mogły nagromadzić się w nich podczas całego dnia.

Piękne włosy to bez wątpienia włosy nawilżone. Powinny one mieć przynajmniej 10% wody, aby mogły prezentować się zachwycająco. Aby móc taki efekt utrzymać, należy nakładać na włosy maseczkę nawilżającą. Zabieg ten należy wykonywać przynajmniej raz w tygodniu.

Z włosami trzeba również właściwie się obchodzić. Nie należy szarpać ich podczas wycierania po kąpieli, suszenia czy podczas czesania. Obchodząc się z nimi delikatnie, nie uszkodzimy ich struktury. Na pewno włosy odwdzięczą się nam nienagannym wyglądem. Jeżeli już jesteśmy w temacie czesania, to przypominamy, że warto stawiać na szczotki wykonane z naturalnego włosia. Są one najlepsze do rozczesywania kosmyków i dbania o idealny wygląd fryzury.

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Gabinet podologiczny – kiedy szukać w nim pomocy?
Next post Jak skompletować strój na fitness?