Big Fitness Weekend ! Północ-Południe

Big Fitness Weekend ! Północ-Południe

0 0
Read Time:1 Minute, 21 Second

11-12 lutego jednocześnie w dwóch miejscach szkoleniowych PFS w Polsce odbędą się konwencje i szkolenia z międzynarodową Kadrą. Luciano Mottola, Salvatore Panebianco w Krakowie i David Pozos w Gdańsku będą naszymi specjalnymi gośćmi, gdzie zaprezentują lekcje i poprowadzą szkolenia. W Planach Konwencji oprócz lekcji pojawią się zajęcia warsztatowe i szkolenia.

Big Fitness Weekend ! Północ -Południe, to wielkie wydarzenie, gdzie każdy znajdzie tu coś dla Siebie. Zarówno Instruktorzy zawodowo związani z pracą w fitness Klubach jak i trenerzy dziedzin sportowych. Szkolenia i warsztaty proponowane w programie Big Fitness weekend z Profi Fitness School przygotowane będą wielozadaniowo, gdzie pojawią się ciekawe propozycje najnowszych trendów w treningu. Dla miłośników fitnessowej przygody przygotujemy program sobotniej konwencji, gdzie pojawi się 7-9 lekcji w każdym mieście. W sobotę planujemy dzień konwencji, gdzie specjalni goście oraz wszyscy instruktorzy PFS Team zaprezentują lekcję, a w niedzielę również warsztaty. Pojawią się m.in. Pilates Equipment, Zdrowy Kręgosłup, Trening Funkcjonalny, TRX System Training , Body Sculpt Fitness Class, Tubing, Stretching Core Stability i wiele innych atrakcji. Masterclass-y i warsztaty z wykorzystaniem Bosu, Easy Ball, Fit Ball, Balance Training, Choreografia Step i Dance i wiele innych.

Konwencji towarzyszyć będzie firma Star Fitness S.A. specjalizująca się m.in. w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań i sprzętu do kompleksowego wyposażenia siłowni i klubów Fitness marki Star Trac®. Będzie można sprawdzić się na zajęciach i szkoleniach skierowanych głownie na trening funkcjonalny oraz z dziedzin Pilates, gdzie planowane są zajęcia warsztatowe z użyciem specjalnych krzeseł Mve®Chair oraz urządzeń typu Mve ® Reformer (Peak Pilates®).

Oprócz tego uczestników czeka wiele niespodzianek i atrakcji jakie szykują im Firmy Muzykafitness, fitness i PFS.

www.konwencja-fitness.pl

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Bądź fit
Next post Reebok Workout Plus świętuje swoje 25 urodziny w roku 2012!