Reebok Workout Plus świętuje swoje 25 urodziny w roku 2012!

Reebok Workout Plus świętuje swoje 25 urodziny w roku 2012!

0 0
Read Time:2 Minute, 13 Second

Najlepsze kultowe modele butów ignorują swój wiek i nie liczą się z upływającym czasem – model Reebok Workout należy właśnie do tej kategorii butów. Trzy lata przed pojawieniem się na rynku butów Workout, model Freestyle poprowadził markę Reebok na szczyt powodując, że odniosła największy sukces sportowy w skali dekady.

Oryginalnie zaprojektowane jako uniwersalne buty idealne do wielu dyscyplin. Reebok Workout zostały wyposażone w odpowiednie dla mężczyzn i kobiet rozwiązanie zapewniające wsparcie i nadające im wyjątkowy charakter, co uczyniło zwykły but modelem kultowym! Koncept charakterystycznego wiązania z podwójnym paskiem sprawił, że są bardzo funkcjonalne i przykuwają wzrok detalami, które szybko zostały opatentowane i stały się kluczem do wielkiego sukcesu tych butów.

W 1987 roku – 25 lat temu – model Reebok Workout poddano lekkiej przeróbce: został wzmocniony dodatkowym panelem umieszczonym na przedniej części buta, bez narażenia wyglądu delikatnej skóry, z której był wykonany. Cała operacja miała zwiększyć wytrzymałość buta w celu lepszego zaadaptowania go do warunków zewnętrznych panujących na ulicy. Tak narodziły się buty Reebok Workout Plus. Doskonała amortyzacja, oś obrotu i wsparcie wbudowane w podbicie – wszystko funkcjonuje znakomicie. Aby to zrozumieć trzeba założyć buty Workout Plus.

Pięta i specjalna otoczka na nosku buta, widoczny system amortyzacji w podeszwie środkowej utworzony ze specjalnej pianki DI TEX 207, podszewka frotte, wzmocniony napiętek i elastyczna w przedniej części buta podeszwa – wszystkie te cechy razem z charakterystycznym systemem wiązania H-Strap decydują o wyjątkowym charakterze butów Reebok Workout Plus.

W całości białe lub czarne buty Workout zapewniają użytkownikom możliwość samodzielnego projektowania, aby mogli nadać im indywidualny charakter. Wyposażono je w tym celu w czyste płótno. Workout są wystarczająco zróżnicowane, aby dopasować się do zmian pogody, dodatkowo sezonowe zmiany fragmentów materiału powodują, że są ponadczasowe i marzą o nich kolejne pokolenia

Reebok Workout przechodziły czas wielkiej świetności i odsunięcie na boczny tor, ale  nadal pozostają jednymi z najbardziej rozpoznawalnych butów. Stały się symbolem przynależności do grupy fanów marki Reebok, ale równie często wybierano je po prostu ze względu na wysoką funkcjonalność. To model, który osiągnął status butów ulicznych, chociaż nigdy nie aspirował do takiego miana – ulice same zwróciły na nie uwagę!

Buty Reebok Workout stały się kultowe – aby to uczcić, w ramach kolekcji Reebok Classics powstała specjalna rocznicowa linia. Piętnastu największych partnerów handlowych z całego świata współpracowało z marką Reebok przy tworzeniu unikalnej serii butów, która pozwoliła połączyć ich interesy i stworzyć oryginalne koncepcje. Dzięki wyjątkowej kolaboracji, rocznicowe wersje butów Reebok Workout pojawią się na całym świecie i uzupełnią listę sportowych modeli Reebok, które poddano reinterpretacji. Każdy projekt, który powstanie w ramach specjalnej kolekcji jest odzwierciedleniem partnerskiej wizji treningu i jednocześnie rozwija unikalną, limitowaną, rocznicową edycję dostępną w wybranych sklepach Reebok od 15 lutego 2012.

www.reebok.com
www.werclassic.com

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Big Fitness Weekend ! Północ-Południe
Next post Nike przedstawia Nike+ FuelBand