Bądź fit

Bądź fit

0 0
Read Time:1 Minute, 52 Second

Hotele spa jednoznacznie kojarzą się z kąpielami, pływaniem w basenie, relaksem w saunach i podczas masaży. Lecz z określeniem spa nierozerwalnie łączy się inny termin – wellness , który jest kompilacją fitness i dobrego samopoczucia. Wellness, to również styl życia, który ma zapewnić dobre samopoczucie, doprowadzić do harmonii pomiędzy ciałem, duchem i umysłem. Na wellness składa się wszystko, czym ludzie się otaczają, co robią i co konsumują, aby czuć się dobrze.

Ogólnie wiadomym jest, że pobyt w spa przynosi długotrwałe korzyści dla zdrowia. Osoby, które często odwiedzają spa oraz korzystają regularnie z dostępnych dobrodziejstw takich jak basen i sauny lub uczestniczą w innych zajęciach poprawiających sprawność ruchową i kondycję, są szczęśliwsi od tych, którzy tego nie robią. Takie osoby emanują pogodą ducha i zwykle łatwiej też osiągają sukcesy.

Bogata oferta zabiegów, kuracji oraz możliwość korzystania z kompleksów spa, to tylko część atrakcji na jakie mogą liczyć hotelowi goście. Najlepsze ośrodki proponują także bogaty program aktywności sportowo-ruchowej. Bo czyż wypoczynek w połączeniu z aktywnością ruchową oraz zmysłowym relaksem nie jest idealnym balsamem dla ciała i duszy, a kryształowo czyste powietrze źródłem świeżej, życiowej energii?

Korzystajmy zatem z dostępnych dla każdego gościa hotelowego sal fitness wyposażonych w najlepsze urządzenia treningowe oraz z zajęć prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów. Pod troskliwą opieką specjalistów nie tylko poprawimy kondycję, ale zrzucimy zbędne kilogramy i odzyskamy zgrabną sylwetkę. Jeśli chcemy czuć się wyjątkowo i zależy nam na szybkich efektach wówczas możemy zdecydować się na osobistego instruktora fitness.

Zaletą w renomowanych spa jest także możliwość korzystania z różnorodnych diet. Szefowie kuchni, mistrzowie w swoim fachu, współpracując z dietetykami, przygotowują dania, które przez nie tylko wyśmienicie smakują i wyglądają wykwintnie, ale są zdrowe i odpowiednio zbilansowane. Osoby, które zaczynają przygodę z odchudzaniem się i nie wiedzą jak prawidłowo się odżywiać czy jakie popełniają błędy w swoim sposobie odżywiania się, zawsze mogą uzyskać na miejscu poradę eksperta – dietetyka.

Bycie FIT jest modne i wpisuje się w dzisiejszy styl życia. Jest bliski Hotelom SPA Dr Irena Eris, które proponują swoim gościom specjalnie opracowany pakiet FIT & ACTIVE. Dzięki niemu możemy w ciekawy sposób kontynuować aktywność fizyczną lub stawiać pierwsze w tym kierunku kroki, pod troskliwym okiem profesjonalistów. Odpowiednia dawka ruchu sprawi, że zapomnimy o troskach dnia codziennego, poczujemy się lepiej fizycznie i odzyskamy pasję działania.
www.DrIrenaErisSpa.com

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Internet zamiast lekarza?
Next post Big Fitness Weekend ! Północ-Południe