Żegnaj spłaszczony pączku

Żegnaj spłaszczony pączku

0 0
Read Time:2 Minute, 38 Second

Pewien naukowiec z Metropolitan University wymyślił wzór matematyczny, który określa, jak bliskie ideału są nasze pośladki… Cóż, wolałybyśmy wzór lub przepis na osiągnięcie tegoż ideału. Dlatego w tej kwestii lepiej zdać się na konkretne rozwiązania medycyny estetycznej.

Każda z nas marzy o zgrabnych, krągłych, lekko uniesionych, a co się z tym wiąże – ponętnych pośladkach. Nie lubimy ich, gdy mają kształt spłaszczonego pączka lub kanciastego pudła. Niestety, rzadko która kobieta może się od tak pochwalić pupą à la Jennifer Lopez. Na jędrne i kształtne pośladki solennie zapracować muszą zarówno panie o pełnych kształtach, jak i te najszczuplejsze. Wzmożona pielęgnacja kosmetykami zwalczającymi cellulit, siódme poty wyciskane na siłowni, odpowiednia dieta – robimy co możemy, by uzyskać pożądany efekt. Dlatego swoje stokrotne wysiłki warto wspomóc profesjonalnymi i ukierunkowanymi na konkretne problemy zabiegami medycyny estetycznej.

Pośladki w górę!
Zdarza się, że niektóre kobiety gwałtownie chudną i wtedy ich pośladki stają się obwisłe i płaskie. Istnieje również liczna grupa pań, które pragną powiększyć pupę, aby na przykład uzyskać proporcjonalne mięśnie pośladkowe i tym samym wymodelować ich kształt. Niezależnie od powodu, jeżeli jesteś jedną z tych, które walczą z opadaniem pośladków, przemyśl koniecznie możliwość upiększenia najbardziej pociągającej części kobiecego ciała za pomocą metody Macrolane. Macrolane to żel stworzony na bazie kwasu hialuronowego, który jako naturalny związek chemiczny występuje w naszym organizmie. Dlatego jest tak dobrze akceptowany i przyjmowany bez ryzyka wystąpienia komplikacji. Kuracja z jego zastosowaniem rekomendowana jest osobom, które oczekują od zabiegu nie tylko wymodelowania, ale także lekkiego uniesienia pośladków. To niechirurgiczna alternatywa dla zabiegów transplantacji tkanki tłuszczowej czy wszczepiania implantów. Jej niewątpliwymi zaletami są: bezpieczeństwo, krótki czas rekonwalescencji oraz brak ryzyka powstania blizn.

Ponętne kształty na wiele miesięcy
Zabieg Macrolane polega na wstrzyknięciu przez zaledwie półtoramilimetrowe nacięcie skóry preparatu pomiędzy skórę a powięź mięśnia. Następnie lekarz delikatnie i dokładnie poprzez masaż rozprowadza żel Macrolane®. Zabieg trwa około godziny, jest minimalnie inwazyjny i praktycznie bezpośrednio po nim pacjentka jest w pełni sprawna i może wrócić do domu. Przywrócenie objętości, nadanie pełniejszych kształtów oraz efekt podniesienia widoczne są natychmiast po przeprowadzeniu procedury. Co bardzo ważne, rezultat jest całkowicie naturalny, pośladki zostają delikatnie zaokrąglone i jędrne. Należy jednak pamiętać o tym, że kwas hialuronowy podlega naturalnej biodegradacji i dlatego może wystąpić konieczność powtórzenia terapii w celu utrzymania efektów. Powtórne wizyty są zazwyczaj potrzebne dopiero po 12 miesiącach i obejmują dostrzyknięcie niewielkiej ilości Macrolane. Warto wiedzieć, że na poprawę jakości skóry i kształtu pośladków bardzo korzystnie wpływają również całkowicie nieinwazyjne zabiegi medycznej kawitacji ultradźwiękowej Med2 Contour oraz thermoliftingi: Accent® z użyciem fal radiowych czy podczerwieni, jak Zaffiro® – tłumaczy dr n. med. Marcin Bieńkowski, specjalista chirurg, lekarz medycyny estetycznej z klinik Esteticmed.pl w Bydgoszczy i Częstochowie.

Chociaż zmieniają się kanony kobiecego piękna, to uniesione, jędrne pośladki są zawsze modne. Z drugiej strony między bajki włóż opowieści o tym, że zgrabna pupa o ponętnym kształcie jabłuszka jest nieosiągalnym ideałem. Teraz i ty możesz przyciągać wzrok mężczyzn zgrabnymi krągłościami.

Wystarczy, że zdasz się na nowoczesne rozwiązania medycyny estetycznej oraz skorzystasz z wizyty u doświadczonego specjalisty, który doradzi najlepszą metodę. Potem już nie pozostanie ci nic innego, jak wyruszyć na zakupy. Będziesz nie tylko perfekcyjnie wyglądać w bikini, ale świetnie i pewnie czuć się w najbardziej obcisłych legginsach.

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Jak rozpocząć przygodę z kolarstwem górskim
Next post Bielenda Granat