Star Fitness Event 2012

Star Fitness Event 2012

0 0
Read Time:2 Minute, 7 Second

Bieżący rok upływa nam wszystkim pod znakiem globalnych i bardziej lokalnych wydarzeń związanych ze sportem. Jako kibicom, szczególnie zapadną nam w pamięć wyjątkowe emocje towarzyszące Euro 2012 i Olimpiadzie w Londynie. Niezwykle istotne były dla nas także nasze własne małe sukcesu podczas targów FitExpo oraz innych krajowych i światowych imprez branżowych. Są jednak takie wydarzenia, na które czeka się całym rokiem i bez których nie wyobrażamy sobie kalendarza.

Liczymy, że podobnie jak dla nas, także dla Was, taką imprezą jest Star Fitness Event. Sukcesy poprzednich czterech edycji utwierdziły nas w przekonaniu, że organizacja piątej, to kwestia bezdyskusyjna. Mamy nadzieję, że i Wy nie możecie doczekać się następnej edycji tej najbardziej aktywnej imprezy w roku. Dlatego mamy dla Was dobrą wiadomość – kolejny Star Fitness Event odbędzie się już 29-30 września 2012.

Jak przed rokiem, spotkamy się w Tuan Clubie w Piasecznie. Zeszłoroczna edycja pokazała, że jest to idealne miejsce do organizacji tak zróżnicowanej programowo imprezy. Także sprawdzony plan wydarzenia będzie mocną stroną tegorocznego przedsięwzięcia, choć postanowiliśmy go uatrakcyjnić i przygotować dla Was wiele niespodzianek. Po raz kolejny oddamy w Wasze ręce i nogi najlepsze rowery, które będziecie mieli okazję sprawdzić m.in. podczas Spinning® maratonu. Mamy nadzieję, że 250 stacjonarnych rowerów wystarczy dla wszystkich chętnych i utworzy niezwykły nieruchomy, choć bardzo aktywny peleton. Poprowadzi go trzech polskich Master Instruktorów (Iwona Stanek, Sylwia Czepiżak, Maciej Pordąb) oraz po jednym gościu z USA i Anglii (Sarah Morelli i Scott Schlesinger). Zabiorą Was oni w 5-godzinną, morderczą przejażdżkę.

Miłośnicy Les Mills, Peak Pilates i Slim Belly również nie będą zawiedzeni – wprowadzimy Was w kolejne stopnie wtajemniczenia tych bardzo efektywnych i wymagających form ćwiczeń. Ponadto Les Mills zagości także na dużej scenie a jego gospodarzem będzie sam Peter Ehrnvall. Dzięki popołudniowym zajęciom w mniejszych grupach, każdy będzie miał okazję zmierzyć się ze sobą pod okiem profesjonalnych trenerów.
Tych, którzy będą mieli ochotę na długi spacer „w miejscu”, zaprosimy na wycieczkę w ramach Indoorwalking.

Podczas piątej edycji Star Fitness Event położymy duży nacisk na edukację oraz podnoszenie jakości pracy trenerów oraz klubów fitness. W ramach zajęć Fitness Coaching, eksperci branży fitness zwrócą uwagę na najważniejsze zagadnienia związane z prowadzeniem klubu oraz oczekiwaniami jego klientów. Dodatkowo w niedziele warsztaty Spinning® poprowadzi Scott Schelsinger.

Każda z edycji Star Fitness Event to niepowtarzalna okazja, zarówno dla maniaków aktywnego spędzania czasu, jak i managerów, do przetestowania oraz zobaczenia sprzętu w akcji. To także miliony spalonych kalorii oraz możliwość nawiązania ciekawych kontaktów. Już teraz zaproście znajomych i przygotujcie się na dwa niezwykle aktywne dni!

Źródło/Więcej: http://www.event.star-fitness.pl/

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Polacy przebiegli ponad 334 tys. by pomóc dzieciom
Next post Jedz smacznie i zdrowo – częściej znaczy lepiej!