Pure Health & Fitness i LPP TEX S.A. w łódzkiej „Sukcesji”

Pure Health & Fitness i LPP TEX S.A. w łódzkiej „Sukcesji”

0 0
Read Time:1 Minute, 33 Second

Firmy Pure Health & Fitness, czołowy operator sieci klubów fitness w Polsce, oraz LPP TEX S.A., wiodący na polskim rynku importer i dystrybutor artykułów wyposażenia wnętrz, dołączyły do grona najemców Centrum Handlowo-Rozrywkowego „Sukcesja” w Łodzi. Właśnie zostały podpisane umowy z inwestorem, łódzką spółką Fabryka Biznesu.

Klub Pure Jatomi Fitness w „Sukcesji” będzie jednym z największych krajowych klubów Pure Health & Fitness (2185 mkw. powierzchni), wyposażonym m.in. w wielofunkcyjne systemy do ćwiczeń siłowych i sprzęt do ćwiczeń cardio oraz oferującym najnowsze formy treningu, w tym jukari fit to flex. Do dyspozycji gości będą również kawiarenka internetowa i sauna, a w sezonach wiosenno-letnich także 300-metrowy taras z widokiem na zielony dach.

Klub powstanie w strefie rozrywkowo-rekreacyjnej Centrum, w której znajdą się również m.in. jedno z najnowocześniejszych w kraju kin „Helios” (ponad 2100 miejsc, 9 sal, w tym premierowa i do projekcji 3D), park rozrywki z torem kręglarskim, bilardem i bogatą ofertą dla dzieci, ścianka wspinaczkowa oraz plac zabaw (z możliwością pozostawienia dzieci pod opieką).

LPP TEX S.A. natomiast otworzy w galerii handlowej nowoczesny salon Home&You (358 mkw. na dolnym parterze) z akcesoriami i tkaninami do dekoracji wnętrz.

„Sukcesja” powstanie przy al. Politechniki 5, w pobliżu kampusu Politechniki Łódzkiej, Międzynarodowych Targów Łódzkich i nowego osiedla mieszkaniowego, największego w mieście. To jeden z najdynamiczniej rozwijających się rejonów miasta, który przekształca się w nowe centrum Łodzi. Projekt architektoniczny został dostosowany do wymogów międzynarodowego certyfikatu BREEAM)i zatwierdzony przez BRE Global Ltd, instytucji przyznającej te certyfikaty.

W kompleksie znajdą się: galeria handlowa z food court’em (172 sklepy i punkty usługowe), wspomniana strefa rozrywkowo-rekreacyjna, hotel klasy biznesowej oraz dwupoziomowy parking. Powierzchnia użytkowa wyniesie ponad 120 tys. mkw., najmu około 50 tys. mkw., a terenu 3,2 ha.

„Sukcesja” ma być nie tylko miejscem robienia zakupów, ale przede wszystkim spędzania wolnego czasu. Zostanie otwarta w 2014 roku.

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post 2 edycja Kongresu „body LIFE” – podwójna dawka wiedzy
Next post Tatiana Okupnik została Ambasadorem ECCO Walkathonu w Polsce!