Tatiana Okupnik została Ambasadorem ECCO Walkathonu w Polsce!

Tatiana Okupnik została Ambasadorem ECCO Walkathonu w Polsce!

0 0
Read Time:2 Minute, 35 Second

Tatiana Okupnik znakomita, charyzmatyczna wokalistka, której znakiem firmowym jest wyjątkowy głos o niebanalnej barwie, uwielbiana również przez publiczność za rolę jurorki w programie X FACTOR, dołączyła do grona Ambasadorów tegorocznego ECCO Walkathonu!

Już 15 września odbędzie się po raz ósmy w Polsce, a trzynasty na świecie jedna z największych międzynarodowych imprez charytatywnych – ECCO Walkathon. Do grona niemal dwudziestu tysięcy uczestników spaceru dołączą również polskie gwiazdy, które wspierają szczytny cel przedsięwzięcia i zapraszają na polską edycję spaceru. Swoje poparcie dla akcji wyraziła również Tatiana Okupnik – zostając Ambasadorem ECCO Walkathonu w Polsce!

„Jeżeli można komuś pomóc… nogami to ja w to wchodzę!
15 września chcę iść, iść, iść jak najdalej i dodawać centymetry do metrów i kilometrów. Idąc dalej tropem matematycznym proponuję: przejdźmy się wszyscy z punktu A do punktu B i wychodźmy okazałą sumę, każdy w swoim tempie”.– powiedziała Tatiana Okupnik zachęcając do wzięcia udziału w ECCO Walkathonie.

ECCO Walkathon to niepowtarzalne przedsięwzięcie, łączące aktywność fizyczną z działalnością charytatywną. Impreza opiera się na prostym pomyśle. Uczestnicy spacerują po jednej z wybranych przez siebie tras, a organizator przedsięwzięcia, firma ECCO, za każdy przebyty przez uczestnika kilometr wpłaca 4 złote na konto wybranej przez niego organizacji charytatywnej. Fundusze zebrane podczas tegorocznego ECCO Walkathonu zostaną przekazane na społecznie ważne projekty realizowane przez: Fundację TVN „nie jesteś sam” (wsparcie rehabilitacji dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym), Fundację Radia ZET (zakup nowoczesnego ultrasonografu umożliwiającego wykrywanie wad serca u dzieci jeszcze przed ich narodzinami dla Zakładu Diagnostyki i Profilaktyki Wad Wrodzonych Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi), orazwarszawski Ogród Zoologiczny (budowa pastwiska dla rodziny hipopotamów).

ECCO Walkathon będzie gościł w Polsce już po raz ósmy, a trzynasty na świecie, w tym roku spacerujemy na warszawskiej Agrykoli. Do wyboru będą dwie trasy – sześcio- i dziesięciokilometrowa.Jakco roku, Agrykola stanie się centralnym punktem Warszawy i najmodniejszym miejscem w stolicy. Miejscem, w którym po prostu trzeba być. Niezmiennie od ośmiu lat, kilkanaście tysięcy ludzi połączy się w szczytnym celu, aby w radosnym spacerze przejść ulicami Warszawy i wspólnie zbierać pieniądze na cele charytatywne.

ECCO Walkathon to także niepowtarzalna okazja pospacerowania w towarzystwie ulubionych gwiazd. Wyjątkowy charakter wydarzenia, który łączy możliwość atrakcyjnego spędzenia czasu wolnego w gronie rodziny i przyjaciół oraz zdrowy, aktywny wypoczynek połączony z pomocą potrzebującym, tak bardzo spodobał się Polakom, że wspólny spacer od lat wspierają znani i lubiani. Oprócz Tatiany Okupnik, podczas ECCO Walkathonu będzie można spotkać: Staszka Karpiela Bułeckę, Rafała Bryndala, Agnieszkę Cegielską, Dorotę Gardias, Wojciecha Jagielskiego, Oliwiera Janiaka, Bartka Jędrzejaka, Julię Kamińską, Edytę Olszówkę, Monikę Olejnik, Ricky Liona, Natalię Lesz, Anię Maruszeczko, Agnieszkę Mikołajczyk, Beatę Pawlikowską, Michała Piróga, Magdalenę Różczkę, Adama Wajraka, Karola Strasburgera, Dorotę Wellman czy Katarzynę Zielińską. ATo tylko niektóre z gwiazd, które wyraziły swoje popracie dla akcji!

Aby wziąć udział w ECCO Walkathonie wystarczy kupić bilet w wybranych sklepach ECCO i ECCO Kids na terenie całej Polski. Bilet upoważnia do odbioru pakietu startowego w skład którego wchodzą: plecak, woda, jabłko, przewodnik po trasach i identyfikator (na którym dokonujemy wyboru Fundacji, na której konto chcemy, aby ECCO przekazało „wychodzone” przez nas pieniądze), w pakiecie dziecięcym także koszulka.

Więcej informacji na: eccowalkathon.pl, odwiedź nas również na profilu facebook www.facebook.com/eccowalkathon

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Pure Health & Fitness i LPP TEX S.A. w łódzkiej „Sukcesji”
Next post Indoor cycling – boskie ciało w ekspresowym tempie