Przygotuj się na Runmageddon z marką Remington!

Przygotuj się na Runmageddon z marką Remington!

0 0
Read Time:1 Minute, 1 Second

12 kilometrów, 40 przeszkód i niesamowita satysfakcja na mecie! To Runmageddon czyli bieg tylko dla prawdziwych twardzieli. Podejmiesz wyzwanie? Dołącz do Niezniszczalnych i zacznij przygotowania już dziś. Wygraj treningi crossfit w całej Polsce, pakiety startowe uprawniające do udziału w biegu oraz odbierz 10% rabatu na maszynki do włosów Remington dla mężczyzn.

Sprawdź jak wyglądają zajęcia w klubach w Twojej okolicy i jakie ćwiczenia wykonuje się na treningach. Posłuchaj co mówią inni, kto raz spróbuje nie będzie mógł przestać!

Runmageddon Classic, 9 maja 2015, Warszawa, Tor Służewiec

„Spacer z pieskiem” czyli 30 kilogramowy kamień do przeciągnięcia, 4 metrowa ściana do pokonania, kąpiel w kontenerze z lodem? To tylko przedsmak atrakcji jakie czekają na Ciebie podczas Runmageddonu. Często by je pokonać będziesz potrzebować pomocy innych. Liczy się współpraca, uśmiech oraz dobra energia! Na mecie czeka zimne piwo, niesamowita satysfakcja i wspomnienia, które zostaną w Twojej pamięci na długo. Czekamy na Ciebie! Wejdź na http://niezniszczalni.org i podejmij wyzwanie!

O marce Remington

Remington pomaga milionom użytkowników na całym świecie w pielęgnowaniu ich urody oraz pozwala na kreatywne zmiany wizerunku. Oferuje szeroką gamę urządzeń do stylizacji włosów (suszarki, prostownice, lokówki) i męskiej pielęgnacji osobistej (golarki elektryczne rotacyjne i foliowe, trymery, strzyżarki), a także innowacyjne produkty do depilacji IPL. 

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Defibrylator – jak działa, na czym polega?
Next post BCAA w kontekście treningu fitness