Nie wiesz, co zapakować dziecku do szkoły? Postaw na catering pudełkowy!

Nie wiesz, co zapakować dziecku do szkoły? Postaw na catering pudełkowy!

0 0
Read Time:1 Minute, 46 Second

W codziennym pośpiechu nie zawsze jesteśmy w stanie przygotowywać sobie i naszym dzieciom pożywne i wartościowe posiłki. Czasem po pracy mamy ochotę tylko na odpoczynek. Tymczasem dzieci każdego dnia potrzebują smacznych i zbilansowanych obiadów i przekąsek do szkoły. Zobaczmy, jak poradzić sobie z tą, jakże ważną, kwestią.

Lunchboxy – zdrowe i praktyczne posiłki do szkoł

Codzienne obowiązki nie pozostawiają nam zbyt wiele czasu na przygotowywanie zbilansowanych i wartościowych posiłków. Jedzenie w pośpiechu, tłuste i pełne chemii pokarmy spotykane w budkach owocują nie tylko opłakanymi skutkami widocznymi na naszym ciele w postaci fałdek tłuszczyku, ale także gorszym samopoczuciem i problemami gastrycznymi. Nasze dzieci, czy tego chcemy czy nie, mają znacznie mniej ruchu niż my, gdy byliśmy w ich wieku. Ograniczenie sprawności fizycznej i siedzący tryb życia wpływają na masowe tycie polskich dzieci. W utrzymaniu zdrowej sylwetki nie pomagają sklepiki, pełne kolorowych etykiet chipsów, batoników i czekolad. Swym zapachem podczas długich przerw kuszą też zapiekanki i drożdżówki.

Catering na zamówienie – metoda na codzienny posiłek ucznia

Co zapakować dziecku do plecaka, aby mieć pewność, że zje smacznie i zdrowo? Dobrym pomysłem jest zdecydowanie catering pudełkowy, który pozwoli dostarczyć organizmowi białka, węglowodanów i tłuszczu w odpowiednich proporcjach. Dieta pudełkowa, za sprawą mody pozwoli też utrwalić w życiu pociechy dobre nawyki żywieniowe, oparte na gotowanych obiadach. Dziecko czy nastolatek, korzystając z tego rodzaju diety, nie będzie czuło się gorsze od kolegów zajadających się fast foodem, będzie bowiem reprezentować określony, bardzo modny i promowany m.in. przez vlogerki, styl życia.

Dieta pudełkowa – nie tylko zdrowa, ale i modna!

Posiłek, odpowiednio zapakowany, można spokojnie zjeść podczas długiej przerwy lub też podczas czekania na zajęcia dodatkowe. Nasze dzieci coraz więcej czasu spędzają poza domem i zwykła kanapka na bazie białego pieczywa nie pokryje ich całodziennych potrzeb żywieniowych. Dieta cateringowa będzie szczególnie trafnym rozwiązaniem w przypadku uczniów, którzy aktywnie uprawiają dyscypliny sportowe i właśnie w sporcie upatrują swojej dalszej kariery. Te młode osoby, chcąc osiągać wyniki, muszą dbać o swoje prawidłowe odżywianie. Zdrowe lunchboxy mogą też przemawiać do odchudzających się nastolatek, które – zamiast stosować niezdrowe kuracje – zaczną wreszcie racjonalnie podchodzić do odżywiania. Zestawy pudełkowe można zamówić m.in. na stronie http://jakiepudelko.pl/blog.

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Czynniki, które należy rozważyć przy zakupie wyciskarki do soków
Next post Kasza manna dla małych i dużych łasuchów