Najlepsze pomysły na ekstremalny prezent dla ukochanego

Najlepsze pomysły na ekstremalny prezent dla ukochanego

0 0
Read Time:1 Minute, 33 Second

Ekstremalne prezenty są dobrym sposobem na obdarowanie osoby odważnej i żądnej przychód. Tego typu upominki zazwyczaj przyjmują formę przygody, fundującej dużą dawkę adrenaliny. Najlepszą opcją jest zakup vouchera na skok na bungee lub spadochronem. Dobrym rozwiązaniem na ekstremalny upominek jest także kupon podarunkowy na lot balonem, paralotnią i motolotnią. Można zdecydować się również na zafundowanie bliskiej osobie przygody związanej ze sportem wodnym.

Ekstremalny prezent można podarować ukochanemu: mężowi, narzeczonemu lub chłopakowi. Tego typu upominek, w przeciwieństwie do tradycyjnych i materialnych prezentów, jest oryginalny i zapewnia niesamowite wspomnienia.

Skoki na bungee i spadochronowe

Dobrym pomysłem na prezent w formie niezapomnianej przygody jest podarowanie bliskiej osobie vouchera na skok na bungee. Tego typu upominek dostarcza wiele emocji. Warto zdecydować się na opcję ze zdjęciami i filmowaniem. Skok odbywa się z wysokości 90 m, pod okiem wykwalifikowanego zespołu. Ciekawym pomysłem na ekstremalny upominek jest również skok spadochronowy, który odbywa się z 4000 m. Voucher na taki prezent obejmuje również wstępne szkolenie.

Loty – balonem, paralotnią i motolotnią

Na liście ekstremalnych prezentów znajdują się także loty: balonem, paralotnią i motolotnią. Voucher na taki prezent można zrealizować, m.in. w: Lublinie, Poznaniu, Łodzi, Zielone Górze, Wrocławiu, Warszawie i w Trójmieście. Tego typu loty odbywają się w obecności osoby wykwalifikowanej. Taki kupon podarunkowy można zrealizować o wszystkich porach roku, jednak uzależnione jest to od warunków atmosferycznych. Loty balonem nie odbywają się podczas mgły, silnego wiatru i opadów atmosferycznych.

Sporty wodne

Atrakcje w formie sportów wodnych są dobrym pomysłem na prezent-przygodę dla bliskiej osoby. Tego typu upominki pozwalają na postawienie pierwszych kroków w np. nurkowaniu czy jeździe skuterem wodnym. Ciekawym, a zarazem praktycznym pomysłem na prezent są vouchery na lekcje: raftingu, windsurfingu czy kitesurfingu. Warto zainteresować się również kursami kajakarstwa górskiego lub tygodniowym rejsem żeglarskim. Bliskiej osobie można podarować także voucher na flyboard – ekstremalny sport wodny, który pozwala na uniesienie się nad taflą wodną na ok. 10 m.

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Sport to zdrowie! Powody, dla których warto regularnie ćwiczyć – w każdym wieku
Next post Uchroń się przed boreliozą! Zbadaj kleszcza!