Monika Turemka

Monika Turemka

0 0
Read Time:45 Second

Nazywam się Monika Turemka a aktywny styl życia to moja pasja. Przez 15 lat zajmowałam się wyczynowo kick-boxingiem. Przez 8 lat byłam członkiem reprezentacji Polski. Następnie również sędzią i najmłodsza trenerką w Polsce. Moi zawodnicy to drużynowi mistrzowie Polski a indywidualnie medaliści Pucharu Świata i Mistrzostw Europy. Przez kilka lat prowadziłam również zajęcia fitness (aeroboxing) dla Pań.

Od około 9 lat zajmuję się masażem i różnego rodzaju terapią manualną. Cały czas zgłębiam tajniki pracy z ludzkim ciałem. Ukończyłam kursy masażu klasycznego, drenażu limfatycznego, podstaw fizjoterapii, a także kurs masażu tajskiego i orientalnego stóp.

Pracowałam w klubach sportowych, ośrodkach SPA i hotelach. Uwielbiam poznawać nowych ludzi i pracę z nimi. Bardzo lubię długie wyprawy rowerowe i koszykówkę. Interesuje się również sportami siłowymi, które trenowałam przez krótki czas, a także jogą i medytacją. Zajmuje się też szeroko pojętą bioterapią i morsowaniem.

Zapraszam do obejrzenia i skorzystania z mojej oferty http://monikaturemka.tk/

About Post Author

Redakcja Fit-Pro.pl

Fit-pro.pl to gólnopolski serwis fitness skierowany do osób ćwiczących i trenerów fitness. Naszym priorytetem jest poprawa świadomości o korzyściach płynących z ćwiczeń fitness. Jesteśmy oficjalnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Fitness.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sportiva+ Previous post Podążaj własnym szlakiem ze Sportivą+
Next post Trening Funkcjonalny w Sporcie i Rehabilitacji